З нагоди святкування Міжнародного дня сім’ї у м. Вінниця відбулося обласне свято під назвою «Ми – одна сім’я! Ми – одна родина!» Організаторами виступив департамент соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації.

8 жовтня 2013 року працівниками Липовецького районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, було відвідано двох молодих людей із функціональними обмеженнями Ігоря та Катерину Шахно, які нещодавно стали на весільний рушник та поєднали свої серця.

Напередодні Всесвітнього дня охорони психічного здоров'я, 08 жовтня 2013 року, з ініціативи фахівця із соціальної роботи відділу соціальної роботи Липовецького РЦСССДМ, Гайдамащук І.В. у Вахнівської ЗОШ І-ІІІ ступенів було проведено бесіду з учнями 9 - го класу під назвою: «Психіка - це сфера емоцій, почуттів і думок». 

Допомогти дитині чи молодій особі, яка опинилась на лаві підсудних та отримала умовний термін покарання, не допустити скоєння нею повторного злочину - ось основна мета співпраці Липовецького районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді з волонтерами благодійного фонду "Краще життя" та , відповідно, з Липовецьким міжрайонним відділом кримінально-виконавчої інспекції, який здійснює контроль за поведінкою дітей та молоді, які засуджені до покарань, не пов'язаних з позбавленням волі.

В рамках заходів до Дня психічного здоров'я, 02 жовтня фахівцем із соціальної роботи відділу соціальної роботи Липовецького районного центру соціальних служб для сім'ї дітей та молоді в Славнянській загальноосвітній школі І-ІІ ступенів був проведений захід для учнів сьомого та восьмого класів на тему: "Бережи та цінуй своє здоров'я".

Самогубство - це акт позбавлення себе життя, під час якого людина діє навмисно, цілеспрямовано та свідомо з метою припинити своє існування. Щоб хоч якось зарадити цій проблемі, суспільство навіть призначило Всесвітній день попередження самогубств, але, на жаль, суїцид трапляється на всіх рівнях суспільства і у всіх соціальних класах. Серед основних причин, що спонукають людей добровільно йти з життя, можна назвати фізичні страждання, пристрасті, пороки і залежності, туга і печаль, жаль за скоєним, страх перед покаранням, неприємності та конфлікти, адже життя без мети нічого доброго у собі не має.

Самогубство (суїцид) - тема, що була актуальною в усі часи, але ставлення до неї протягом епох було різне й багато в чому залежало від релігій та морально-етичних норм і традицій. Найдавніші самогубства - ритуальні, які як правило, були почесними, заохочувалися суспільством, а ухилення від них вважалось великою ганьбою. Із приходом християнства ставлення до самогубства стає різко негативним, церква оголосила самогубство гріхом. У християнстві вважається, якщо Бог дарував життя, не можна кидати цей дар до його ніг, треба прожити життя до кінця.

З метою повного охоплення увагою держави громадян, яким необхідна допомога, на виконання соціальних ініціатив Президента України у 2012 році місцевим бюджетам була виділена додаткова дотація для надання адресних соціальних послуг сільському населенню за місцем проживання, вчасного виявлення, оцінки потреб, здійснення соціального супроводу сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах і надання їм підтримки.

В рамках здійснення соціального інспектування сімей з дітьми в Липовецькому районі, в одному із населених пунктів Липовеччини було виявлено багатодітну сім'ю громадянки А. В ході здійснення оцінки потреб сім'ї, що проводилась в рамках інспектування було виявлено що сім'я проживає у будинку, який знаходиться в аварійному стані, в приміщенні жахливі антисанітарні умови, спальних місць для дітей (їх 7-ро) та дорослих недостатньо, низька забезпеченість одягом та взуттям для дітей. Вирішення проблем сім'ї або хоча б мінімізація негативних наслідків потребувала участі практично майже всіх суб'єктів соціальної роботи.

3 серпня 2013 року, в рамках заходів до Міжнародного дня молоді, що щорічно відзначається 12 серпня, у Струтинській територіальній громаді фахівцем із соціальної роботи Липовецького районного центру для сім'ї, дітей та молоді було проведено вуличну акцію під назвою: «Молодь обирає здоровий спосіб життя».

Image Під таким гаслом пройшла акція за ініціативи фахівця із соціальної роботи Притули Л.В. у Костянтинівській територіальній громаді. У акції брали участь волонтери, які розповсюджували буклети серед молоді громади, також фахівцем центру проводилось чимало групових та індивідуальних заходів з учнями ушколі та сім'ях, аби кожен дізнався про шкідливість, яку зазнає організм підлітка від вживання наркотиків, і, аби молодь замислилась над тим, що чекає їх в майбутньому, якщо вони будуть курити, пити спиртне і вживати наркотичні речовин.

Image 12 червня у Росошанській ЗОШ І-ІІІ ступенів під час роботи пришкільного табору "Мрія" фахівцем із соціальної роботи Липовецького районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, з метою проведення змістовного дозвілля учнівської молоді, розвитку творчої уяви, здібностей учнів, заохочення до загартовування та здорового способу життя, було оголошено загальношкільний конкурс малюнків на тему: «Як я проведу своє літо». Участь у конкурсі взяли учні 4-8 класів.

Image З настанням довгоочікуваного літа в школах відлунали останні дзвоники і розпочали свою роботу пришкільні літні табори, які хоч і діють зовсім мало часу - всього два тижні, але за цей час вчителі прагнуть дітям розповісти і показати, як потрібно правильно відпочивати на літніх канікулах, як з користю проводити вільний час, залучити дітей до екскурсій, щоб показати різні цікаві місця.

Image До дня боротьби із наркотиками у Зозівській, Вербівській школах та в Зозівському аграрному ліцеї фахівцем із соціальної роботи Липовецького районного центру соціальних служб у справах сім'ї, дітей та молоді було проведено захід під назвою: « Скажи наркотикам - Ні ».

Image В рамках реалізації проекту "Формування гендерної культури молодих подолян: інформаційно просвітницький вектор", що реалізується у Вінницькій області Вінницькою громадською організацією "Інформаційно - просвітницького центру "ВІСЬ" за підтримки Українського Жіночого Фонду , 11 червня 2013 року в приміщенні Липовецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №2 для молодих громадських активістів району та лідерок міста, проводився пізнавальний захід на тему: «Основи гендерної рівності».

Image  Напередодні відкриття пришкільного табору у Костянтинівській ЗОШ І-ІІ ступенів, з ініціативи фахівця із соціальної роботи Липовецького районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Притули Л.В було проведено захід, який включав в себе різноманітні ігри, спортивні естафети та конкурс малюнків на асфальті.

Page 1 of 4

Announcements of events

Липовецька районна державна адміністрація

Телефон: (04358)2-33-05
Телефон/факс: (04358)2-33-03

Загальна адреса електронної пошти райдержадміністрації
email: rda_lipovec@vin.gov.ua
Адреса електронної пошти, на яку можна подати запит на інформацію
email: zvernenya_lip_rda@vin.gov.ua

Архів новин

November 2019
Mo Tu We Th Fr Sa Su
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 1

Лічильник відвідувань

Кількість відвідувань за день   20

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

  • Про район
  • More