Діти Липовеччини побували у розважальному парку «Дитяча планета»

З нагоди святкування Міжнародного дня сім’ї у м. Вінниця відбулося обласне свято під назвою «Ми – одна сім’я! Ми – одна родина!» Організаторами виступив департамент соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації.

Детальніше...

«Дюймовочка і метелик» для дітей пільгових категорій

26 грудня 30 дітей з Липовецького району взяли участь у святкуванні обласної новорічної ялинки для дітей пільгових категорій, організованої за підтримки обласної ради та обласної державної адміністрації, яке відбувалося в обласному українському академічному музично - драматичному театрі ім. М. Садовського.

Детальніше...

Новорічна казка для дітей пільгових категорій

Найбільш світлими, улюбленими з дитинства радісними днями, наповненими очікуванням казки і душевного тепла, традиційно є новорічно-різдвяні свята. Кожен із нас, особливо діти, чекають на диво: новорічну казку, Діда Мороза та Снігуроньку, подарунки під ялинку, тощо.

Детальніше...

Я пишаюсь. Я – батько!

Продовжує мандрувати Вінниччиною обласна мобільна фотовиставка «Я пишаюсь. Я – батько!». Так, 09 грудня у приміщені районного Будинку культури відбулося її відкриття у Липовецькому районі.

Захід приурочено відзначенню Дня Батька; спрямовано на створення умов для формування самодостатньої сім’ї, відповідального батьківства, підвищення ролі батька у вихованні дитини й формуванні її як особистості, посилення орієнтацій на шлюб.

Детальніше...

Бізнесмен за 3 хвилини!

На Вінниччині стартує регіональний тур Всеукраїнського конкурсу бізнес – планів підприємницької діяльності серед молоді під назвою «Бізнесмен за 3хвилини».

Метою конкурсу є залучення молоді до підприємницької діяльності шляхом підтримки її бізнесових ініціатив; створення майданчику для майбутніх інвесторів та реалізації бізнес – ідей; налагодження контактів у бізнес – середовищі регіону.

Детальніше...

ЩАСЛИВА ПОДІЯ В ЖИТТІ

8 жовтня 2013 року працівниками Липовецького районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, було відвідано двох молодих людей із функціональними обмеженнями Ігоря та Катерину Шахно, які нещодавно стали на весільний рушник та поєднали свої серця.

Детальніше...

ПСИХІКА – ЦЕ СФЕРА ЕМОЦІЙ, ПОЧУТТІВ І ДУМОК

Напередодні Всесвітнього дня охорони психічного здоров'я, 08 жовтня 2013 року, з ініціативи фахівця із соціальної роботи відділу соціальної роботи Липовецького РЦСССДМ, Гайдамащук І.В. у Вахнівської ЗОШ І-ІІІ ступенів було проведено бесіду з учнями 9 - го класу під назвою: «Психіка - це сфера емоцій, почуттів і думок». 

Детальніше...

РОБОТА ЛИПОВЕЦЬКОГО РЦСССДМ ІЗ УМОВНО-ЗАСУДЖЕНИМИ

Допомогти дитині чи молодій особі, яка опинилась на лаві підсудних та отримала умовний термін покарання, не допустити скоєння нею повторного злочину - ось основна мета співпраці Липовецького районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді з волонтерами благодійного фонду "Краще життя" та , відповідно, з Липовецьким міжрайонним відділом кримінально-виконавчої інспекції, який здійснює контроль за поведінкою дітей та молоді, які засуджені до покарань, не пов'язаних з позбавленням волі.

Детальніше...

БЕРЕЖИ ТА ЦІНУЙ СВОЄ ЗДОРОВ'Я!

В рамках заходів до Дня психічного здоров'я, 02 жовтня фахівцем із соціальної роботи відділу соціальної роботи Липовецького районного центру соціальних служб для сім'ї дітей та молоді в Славнянській загальноосвітній школі І-ІІ ступенів був проведений захід для учнів сьомого та восьмого класів на тему: "Бережи та цінуй своє здоров'я".

Детальніше...

САМОГУБСТВО – ЦЕ НЕ ВИХІД ІЗ БЕЗВИХІДНИХ МОМЕНТІВ В ЖИТТІ

Самогубство - це акт позбавлення себе життя, під час якого людина діє навмисно, цілеспрямовано та свідомо з метою припинити своє існування. Щоб хоч якось зарадити цій проблемі, суспільство навіть призначило Всесвітній день попередження самогубств, але, на жаль, суїцид трапляється на всіх рівнях суспільства і у всіх соціальних класах. Серед основних причин, що спонукають людей добровільно йти з життя, можна назвати фізичні страждання, пристрасті, пороки і залежності, туга і печаль, жаль за скоєним, страх перед покаранням, неприємності та конфлікти, адже життя без мети нічого доброго у собі не має.

Детальніше...