Команда депутатів Липовецького району взяла участь у 4 обласній Спартакіаді

Команда депутатів Липовецького району взяла участь у 4 обласній Спартакіаді серед команд депутатів обласної, районних, міських (міст обласного підпорядкування) Рад.

Головною метою проведення спартакіади є активізація фізкультурно-спортивної роботи в усіх ланках системи місцевого самоврядування, організація активного відпочинку депутатського корпусу та пропаганда здорового способу життя, подальший розвиток олімпійських та масових видів спорту. Участь в обласній спартакіаді взяли 10 команд. 

Детальніше...

Спортивні обрії

Продовжуються 11 сільські спортивні ігри територіальних громад району 2018 року.

Відбулись  змагання з міні - футболу серед  команд  сільських загальноосвітніх шкіл району. В них прийняло участь 12 команд. В наслідок цікавої, безкомпромісної боротьби першість серед ЗОШ 1-2 ступенів  вибороли білянські  школярі, на другому місці спортсмени з Нової Прилуки, на третьому місці школярі з Трощанської ТГ.

Детальніше...

Весняну частину футбольного сезону розпочато

В Липовецькому районі важко знайти людину, яка б не чула про місцевий футбольний клуб «Факел». Навіть люди, які «далекі від футболу» цікавляться результатами, переживають та вболівають. А це дає наснагу керівництву футбольного клубу до якомога інтенсивнішої роботи над амбіційним проектом.

Детальніше...

Відбулися ХІ сільські спортивні ігри

Нещодавно на базі Липовецького ДЮСШ  відбувся другий етап ХІ сільських спортивних ігор серед команд  територіальних громад району.

Розпочали змагання чоловічі команди з волейболу, де перемогу здобули спортсмени Лукашівської громади. Другими стала команда Староприлуцької ОТГ і третє місце розіграли команди сіл Вахнівка і Козинці в підсумку переможцем стала команда Козинецької територіальної громади.

Детальніше...

Вдалий старт спортивного «марафону» сільських спортсменів

4 березня, в приміщенні ДЮСШ  був даний старт 11 сільським спортивним іграм  територіальних громад району.

Новацією даних ігор буде участь команд сільських шкіл з шахів, настільного тенісу та міні – футболу, який буде йти в загальний залік територіальним громадам.

Детальніше...

Липовеччина пишається своїми чемпіонами

Ще кілька приємних подій у спортивному житті району відбулися в ці вихідні дні.

24-25 лютого у м.Рим, Італія, відбувся Міжнародний турнір з Таеквон-До " Roma open 2018". У турнірі взяли участь 15 країн, 60 спортивних клубів і понад 600 спортсменів. Україну представляли 42 спортсмени в тому числі і два юних липовчанина, які тренуються в СК "Торнадо" - Ігор Мартинюк і Максим Мельник.

Детальніше...

Завершились ігри з волейболу

Настав той момент, коли можна оголосити переможців 2 ліги з волейболу між командами територіальних громад району .
В останній день змагань, ігри були особливими, команди не хотіли уступати одна одній ні на йоту.

Детальніше...

Засідання президії районної організації «Колос»

6 лютого, під головуванням заступника голови райдержадміністрації Олега Фурманюка, відбулось засідання президії районної організації «Колос», під час якого обговорили питання проведення ХІ сільських спортивних ігор серед команд територіальних громад Липовецького району у 2018 році.

Детальніше...

Призери визначаться у фінальному турі!

Минулими вихідними у спортивному залі Липовецької ДЮСШ був  проведений п’ятий тур відкритої волейбольної ліги серед чоловічих команд Липовецького району 2018 року. Змагання проводяться за коловою системою в два кола, кожна зустріч складається з трьох повних партій до 25 очок. А нарахування очок по системі кожна виграна партія одне очко.

Детальніше...

Обговорили питання реконструкції центрального стадіону «Колос»

30 січня перший заступник голови райдержадміністрації Ольга Дмитрів провела робочу зустріч з директором ДЮСШ Любченком М.І. та головним спеціалістом з питань фізичної культури і спорту Липовецької РДА Ревацьким І.В. в ході якої обговорювалось питання щодо реконструкції центрального стадіону «Колос».

Детальніше...