Вітаємо з Днем фізичної культури і спорту

Шановні спортсмени, тренери, фахівці галузі фізичної культури і спорту та всі прихильники фізкультурно-спортивного руху! Прийміть щирі вітання з нагоди Дня фізичної культури і спорту.

Детальніше...

Спортивні обрії Липовецького району

В ДЮСШ розпочинається новий навчальний рік. Перша половина 2017 року була багата на різноманітні спортивні заходи та здобутки.

На Чемпіонаті України з рукопашного бою команда школи здобула 4 золотих, 2 срібні та 4 бронзових медалі, перед цим здобула перше загальнокомандне місце на чемпіонаті області (тренер-викладач Андрущак А. О.).

Детальніше...

ФК «Скитка» новий чемпіон Липовецького району з малого футболу!

В кінці серпня в рамках святкування 26 річниці Дня незалежності України на стадіоні «Колос» був проведений фінальний тур 5 чемпіонату Липовецького району з малого футболу сезону 2017 року. Організаторами Чемпіонату виступали Липовецька спортивна громадська організація «Районна федерація футболу» та громадська організація райрада ФСТ «Колос». Протягом 3 місяців було зіграно близько 90 матчів.

Детальніше...

Спортивні обрії

26-27 серпня 2017 року в м. Вінниця на базі ДЮСОБ «Колос» відбулися фінальні змагання Обласних сільських спортивних ігор Вінниччини серед команд сільських та селищних територіальних громад.

Детальніше...

Перший трофей у новому сезоні здобуто!

Нещодавно у м. Вінниця на центральному міському стадіоні «Локомотив» колективи футбольних клубів Факел і ЕМС-Поділля вийшли на матч за перший трофей сезону – Суперкубок Вінницької області серед аматорських команд.

Детальніше...

«Факел» Липовець стартував у Чемпіонаті України з футболу

5 серпня 2017 року на стадіоні «Колос» було «написано» нову сторінку» в історії Липовецького футболу. Місцева команда «Факел» розпочала виступи у чемпіонаті України серед аматорських команд сезону 2017-18 років.

Детальніше...

Кубок Вінницької області. Фінал.

19 червня 2017 року Липовецький «Факел» здобув Кубок Вінниччини з футболу. У фіналі Кубку Вінниччини з футболу зійшлися друга і четверта команда минулого чемпіонату області – «Факел» (Липовець) і «Світанок Агросвіт» (Шляхова Бершадський район). Гра відбулася 18 червня на стадіоні Вінницького національного технічного університету. Вона викликала інтерес у близько 800 глядачів, трибуни були повністю заповнені. Серед уболівальників було чимало прихильників команд з районів.

Детальніше...

«Олімп» – чемпіон Волейбольної ліги Липовеччини!

42 гри або 126 партій такий підсумок вперше проведеної Волейбольної ліги Липовеччини. Два місяці у різних куточках району змагалися чоловічі команди за звання найкращого волейбольного колективу району.

Детальніше...

Волейбольна ліга Липовеччини набирає обертів

 Завершився ІV тур волейбольної ліги Липовецького району серед чоловічих команд сезону 2016-2017 рр. В спортивному залі Лукашівської ЗОШ І-ІІІ ст. зустрічалися команди Нової Прилуки, Вахнівки, Липовецької ДЮСШ та Лукашівки.  В першому матчі Нова Прилука впевнено розібралася з молодою командою Вахнівки – 3-0.

Детальніше...

ХІV обласний турнір з баскетболу на кубок В.І. Вечерука

17-18 грудня у спортивному залі Липовецької ДЮСШ пройшов обласний турнір серед чоловічих команд з баскетболу на кубок В.І. Вечерука.

Детальніше...