Призери визначаться у фінальному турі!

Минулими вихідними у спортивному залі Липовецької ДЮСШ був  проведений п’ятий тур відкритої волейбольної ліги серед чоловічих команд Липовецького району 2018 року. Змагання проводяться за коловою системою в два кола, кожна зустріч складається з трьох повних партій до 25 очок. А нарахування очок по системі кожна виграна партія одне очко.

Як і в минулому році приймають участь 7 колективів: «Олімп» м. Липовець, Липовецької ДЮСШ, Лукашової, Вахнівки, Козинець, Староприлуцької ОТГ та Турбова.

В суботу та неділю двічі між собою зіграли претенденти на призи команди Турбова та Лукашової, це безсумнівно були зустрічі туру, хоч турбівчани двічі обіграли по 3-0, але в кожній партії шальки терезів коливалися то в одну то в іншу сторону. Відтак, у п’ятому турі турбівчани здобули 5 перемог, команди Козинець та Липовця по дві перемоги, і Лукашова переграла Староприлуцьку ОТГ.

Перед фінальним туром лідирують турбівчани  з результатом 28 очок, далі в таблиці розташовуються «Олімп», Лукашова та Козинці, в активі яких 22, 21 і 19 очок відповідно.До останнього туру зберігається інтрига щодо визначення переможця та призерів змагань. В наступну суботу 17 лютого відбудеться фінальний тур, в якому і буде визначено підсумкові місця у таблиці.

Розклад наступного туру:

Липовецька ДЮСШ – Вахнівка

«Олімп» Липовець – Турбів

Лукашова – Козинці

Стара Прилука – «Олімп» Липовець

Козинці – Турбів

Стара Прилука – Вахнівка

«Олімп» Липовець – Лукашова

Також, 24 лютого буде проведено відкритий Кубок Липовецького району з волейболу серед чоловічих команд, присвяченого пам’яті Героїв Небесної Сотні та загиблих воїнів в зоні антитерористичної операції. В кубку будуть брати участь 3 кращі команди Липовецького району та гостем змагань буде команда Ілліненької ОТГ.

Запрошуємо усіх вболівальників та шанувальників волейболу прийти та підтримати команди! Початок змагань о 10-00 год.

Головний спеціаліст з питань фізичної культури та спорту

відділу культури і туризму райдержадміністрації                                                Ігор РЕВАЦЬКИЙ