"Прапор у моїх долонях"

 Одним з найважливіших елементів процесу становлення державності будь-якої країни є визначення національної символіки як невід’ємної ознаки незалежності. Кожний народ, шануючи свою історію, шанує і свої святині. Без сумніву, державний синьо-жовтий прапор і є однією із найголовніших святинь українського народу.

Детальніше...

"Народу вічний оберіг"

Українська пісенна культура має багату історію: українців все життя супроводжує пісня, і серед фольклорних надбань можна знайти пісню на будь-який випадок життя. Надавати українським народним пісням нового звучання, доносити їх до молодого покоління – дуже відповідальне завдання.

Детальніше...

На Івана, на Купала веселіше в світі стало

У колі річних свят Купало є одним із найголовніших, і відзначається урочисто і пишно. Цьому сприяє пора його проведення: сонце в цю пору найсильніше, трави і квіти найбільш цілющі.

Івана Купала – день літнього сонцевороту, символізує єднання сонця і води, свято краси,  молодості, очищення.

Детальніше...

Участь творчих колективів Липовецького РБК у обласному концерті до Дня скорботи

22 червня у місті Вінниці в приміщенні Обласного клінічного госпіталю ветеранів війни  відбувся тематично-оздоровчий семінар за участі голів та активістів обласних, районних, міських організацій ветеранів Вінниччини. В рамках семінару  за участі  творчих колективів Липовецького РБК був проведений тематичний концерт до Дня скорботи і вшанування  памяті жертв війни  вУкраїні.  Присутні тепло зустрічали учасників заходу  а саме:  народний аматорський  чоловічий гурт  "Веселий день" , народний аматорський  жіночий вокальний ансамбль  " Лебедонька", солісти- А. Савченко,О. Навроцький , Я Пшиворський, С. Литвиненко. Ведуча концерту  -І. Бубела.

Детальніше...

Світ професій – мій вибір, мій успіх

Вибір професії - надзвичайно важливий і відповідальний крок у житті кожної людини: відповідальний не лише перед самим собою, а й перед іншими людьми.

Детальніше...

Літечко тепле на дворі - УРА! Сонце канікул весела пора!

Міжнародний день захисту дітей – свято найсвітліше на всій планеті і сонечко всім дітям світить однаково, щоб росли вони здоровими, щасливими, щоб здійснювалися їх мрії. Це і нагадування всім дорослим про необхідність захищати права юного покоління, зробити все для того, щоб наші діти виросли добрими, світлими, щирими і сердечними.

Детальніше...

«КАЛИНОВИЙ СПІВ» у Кропивницькому

Надзвичайно яскравими та плідними стали 27 та 28 травня 2017 року у сфері культури Липовецького краю та області. Саме у ці дні у м. Кропивницькому Кіровоградської області у обласній філармонії пройшов XXУІ Всеукраїнський фестиваль-конкурс вокально-хорового мистецтва „Калиновий спів”.

Детальніше...

Життя і служіння Митрополита Василя Липківського

Липовеччина є землею першого Митрополита незалежної Української Православної Церкви Василя Липківського, який сьогодні вважається національним героєм України. Він народився 7(19) березня 1864 р. в селі Попудні Липовецького повіту, Київської губернії в сім’ї священика Костянтина Липківсього.  Василева дорога на навчання пролягла – спочатку до Уманської бурси, а після її закінчення – до Київської духовної семінарії та Духовної академії, де він здобув ступінь кандидати богословія.

Детальніше...

Збереження і невиснажливе використання біорізноманіття України

22 травня – Міжнародний день біологічного різноманіття. Біорізноманіття  це міра кількості, різнорідності і мінливості форм живих організмів. Вона включає в себе різноманіття у рамках виду, різноманіття видів та екосистем.

Детальніше...

Терор 1937-1938 років: причини, масштаби, наслідки

На абонементі Липовецької ЦРБ до 80-их роковин Великого терору - масових політичних репресій 1937-1938 років, організовано бібліографічний огляд літератури під назвою «Терор 1937-1938 років: причини, масштаби, наслідки».

Детальніше...