«Війна без кордонів»

Щорічно 15 лютого в Україні відзначається День вшанування учасників бойових дій на території інших держав. В цей день у 1989 році, після десятирічної війни, було завершено виведення військ з колишнього СРСР  республіки Афганістан.

Афганська війна – це не тільки трагедія. Це ще доблесть і мужність людей, які побували в епіцентрі кривавого конфлікту, а також – застереження на майбутнє.

Детальніше...

Засідання жіночого клубу «Горлиця»

14 лютого, напередодні свята Стрітення Господнього, в читальній залі Липовецької ЦРБ відбулося чергове засідання жіночого клубу «Горлиця».

Бібліотекар читальної зали та Інтернет – центру Козел Т.С. розповіла учасникам клубу про святкування Стрітення.

Детальніше...

На Х Всеукраїнському фестивалі сатири і гумору імені Степана Руданського у м. Калинівці

14 січня 2018 року, на Василя, вкотре у м. Калинівка Вінницької області відбувся Х Всеукраїнський фестиваль сатири і гумору імені Степана Руданського, присвячений 184-й річниці  від дня народження письменника-земляка, фольклориста і громадського діяча.

Гості із Вінниці, Києва, Ялти та інших міст України приїхали на батьківщину видатного поета, аби привітати усіх, хто прибув на фестиваль-ярмарок.

Детальніше...

Музичний зорепад - 2017

Вже стало доброю традицією щорічно,  19 грудня на День Святого Миколая, проводити фестиваль дитячої художньої творчості «Музичний зорепад» пам’яті нашого колеги, самодіяльного  поета і композитора Павла Олександровича ОПЛАКАНСЬКОГО.

22 виконавці у трьох вікових категоріях вийшли на сцену районного будинку культури, аби показати свою майстерність у виконанні вокального співу. Серед виконавців – діти від 6 до 16 років.

Детальніше...

"Солдати XXI століття"

6 грудня - День Збройних Сил України. Незважаючи на досить невелику офіційну історію українського війська, справжній вік Української армії сягає кількох століть, а її бойові традиції формувалися у важких кривавих війнах і конфліктах від Київської Русі до Великої Вітчизняної війни.

Детальніше...

«Голодомор 1932-1933 років: невиплакані сльози України»

25 листопада Україна відзначатиме 85 роковини голодомору 1932-1933 років. Мільйони синів і доньок України, мільйони невинних людей, мільйони наших рідних і близьких були без жалю винищені голодомором.

Детальніше...

«Майдан у серці України»

Щороку 21 листопада в нашій країні відзначають День Гідності та Свободи, встановлений Указом Президента України Петра Порошенка у 2014 року. Цього дня українці віддають шану патріотизму й мужності громадян, що стали учасниками Помаранчевої революції 2004 року та Революції Гідності 2013–2014 років, піднялися на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору.

Детальніше...

Приймали вітання працівники культури та майстри народного мистецтва Липовеччини

Сьогодні, 10 листопада, у приміщені районного будинку культури відбулися урочисті заходи з нагоди Всеукраїнського Дня працівників культури та майстрів народного мистецтва.

В урочистостях взяли участь перший заступник голови районної державної адміністрації Ольга Дмитрів, голова районної ради Юрій Науменко, представники культури Липовечинни та всі причетні до свята.

Детальніше...

Подвиг українських героїв – символ національної честі

14 жовтня ми відзначаємо День захисника України.  Традиційно, саме в цей день українці вшановували своїх воїнів-захисників. Це прекрасна нагода зазирнути до сторінок історії та згадати про звитягу предків, висловити вдячність ветеранам війни та героям сьогодення – українським солдатам, які зараз боронять нашу землю.

Детальніше...

«Славетні шляхи українського козацтва»

14 жовтня відзначається велике релігійне свято – Покрова Пресвятої Богородиці. За цим святом закріпилася ще й друга назва – Козацька Покрова (День Українського козацтва), а у свідомості народу воно почало асоціюватися з такими поняттями, як військова честь, звитяга, мужність та лицарство.

Детальніше...