«Славетні шляхи українського козацтва»

14 жовтня відзначається велике релігійне свято – Покрова Пресвятої Богородиці. За цим святом закріпилася ще й друга назва – Козацька Покрова (День Українського козацтва), а у свідомості народу воно почало асоціюватися з такими поняттями, як військова честь, звитяга, мужність та лицарство.

Свято Покрови і День Українського козацтва тепер ще й свято - День захисника України дуже близькі нашому серцю бо ми українці – наймиролюбніша нація. Українці люблять свій дім, свою родину і свою Батьківщину у різні часи  вони захищали її не шкодуючи життя.

В історії українського народу особливе місце посідає козацтво – гордість, сила та опора протягом багатьох століть. Козацтво – носій гетьманського роду, це непереможний  і незламний дух Б. Хмельницького, І. Сірка, П. Сагайдачного.

Напередодні Дня Українського козацтва та Дня захисника України у читальній залі Липовецької ЦРБ була проведена історична подорож під назвою «Славетні шляхи українського козацтва» в якій розповідалось про українське козацтво минулих часів та козаків сьогодення їх прагнення, ідеї та почуття патріотизму.