«Інтелект України»

В Турбівській ЗОШ І-ІІІ ст. №1 Липовецької  районної  ради  Вінницької  області другий рік поспіль  реалізовується науково-педагогічний проект під назвою - «Інтелект України».

Детальніше...

Проведено національно-патріотичну гру "ПЛОМІНЬ"

Відповідно до протоколу №2 Координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання молоді при Липовецькій райдержадміністрації протягом 4-5 грудня на базі Липовецької ЗОШ №2 та Турбівської ЗОШ №2 проведено національно-патріотичну гру "ПЛОМІНЬ".

Учасниками шкільного етапу гри стали 10 збірних команд учнів 8-10 класів на чолі з командирами.

Детальніше...

Нарада з директорами загальноосвітніх навчальних закладів району

Днями у приміщені райдержадміністрації відбулася робоча нарада з директорами загальноосвітніх навчальних закладів району. У роботі засідання взяли участь провідний спеціаліст Вінницького обласного регіонального центру зовнішнього незалежного оцінювання Козаченко А. А., інспектор ДСНС Танасієнко В.А.,представники відділу освіти Липовецької РДА та районного методичного кабінету.

Детальніше...

Заклади освіти готуються до нового 2017-2018 навчального року

Відповідно до розпорядження  заступника голови районної державної  адміністрації  від 15.08.2017р. №275 «Про здійснення перевірки з питань підготовки загальноосвітніх навчальних закладів району до роботи в новому 2017-2018 навчальному році» здійснюється моніторинг стану підготовки навчальних закладів району до роботи у новому 2017-2018р. та в осінньо-зимовий період.

Детальніше...

Засідання євроклубу «Ми європейці»

12 травня, євроклуб «Ми європейці» Білозерівської ЗОШ І-ІІІ ступенів зібрався за круглим столом з нагоди радісної для всієї України новини - безвізовий режим з країнами Євросоюзу.

Для молоді України це незмінний та великий крок у світле «безкордонне» майбутнє з великими перспективами та надіями у гарне життя.

Детальніше...

Засідання євроклубу "Співдружність"

Цього тижня для українців з’явилась добра новина. 11 травня Рада Європейського союзу (ЄС) проголосувала за надання безвізового режиму для громадян України.

Міністри країн Євросоюзу  схвалили надання безвізового режиму Україні. За відповідне рішення проголосували більшість міністрів.

Детальніше...

Передано два комп’ютерних класи для учнів Липовецької ЗОШ І-ІІІ ст. №2 та учнів Турбівської ЗОШ І-ІІІ ст. №2

На  виконання   Наказу  Міністерства  освіти  і  науки  України  від  02.08.2016  року  №916  Про  розподіл  комп’ютерного  обладнання, отриманого  відповідно  Угоди  між  Урядом  України  та  Урядом  Китайської  Народної  Республіки  Департаментом  освіти  та  науки  Вінницької  ОДА  21.12.2016  року  було  передано  два комп’ютерних  класи  для  учнів  Липовецької  ЗОШ  І-ІІІ  ст.  №2  та  учнів  Турбівської  ЗОШ  І-ІІІ  ст. №2.

Детальніше...

Дитячий оздоровчий табір «Пролісок» запрошує дітей на літній відпочинок

Дитячий табір «Пролісок» вже майже 30 років гостинно відчиняє свої двері для юних відпочивальників, тож і цього року запрошує дітей цікаво та з користю провести літні канікули.

Детальніше...

Країна "Веселкова"

Як дорослі, так і діти, з нетерпінням чекають літа, адже - це відпочинок, відпустка, літні канікули, які тривають для нашої дітвори цілих три місяці. Саме в цей час вони найбільше потребують уваги, турботи, піклування.

Детальніше...

Мовні літні табори «Friends» та «Lucky Land»

Літо – найулюбленіша пора усіх дітей. Сонце, канікули і відпочинок. Дуже важливо, щоб відпочинок був не лише активним, а й змістовним. Оскільки 2016 рік проголошено роком англійської мови, то не пропустити можливості покращити уміння спілкуватись іноземними мовами спробували учні Турбівської ЗШ І- ІІІ ст. № 2 та Липовецького колегіуму.  З цією метою на базі даних шкіл створено мовні літні  табори «Friends» та «LuckyLand».

Детальніше...