Як обрати сімейного лікаря

Крок перший – визначіться з лікарем

Найпростіший варіант – ви знаєте хорошого лікаря, обслуговувались у нього і залишились задоволені результатами. Якщо ж такого лікаря ви поки не знайшли, поцікавтеся у родичів, сусідів, друзів, колег – можливо, у них був позитивний досвід у амбулаторії сімейної медицини або поліклініці, яка підходить вам географічно.

Детальніше...

Медична реформа: плани на 2018 рік

Ключові етапи реформи: терміни

  • квартал 2018 — Початок підготовчого періоду: автономізація закладів первинної медичної допомоги
  • квартал 2018 — Старт приписної кампанії

III квартал 2018 — Запуск Національної служби здоров’я України

Детальніше...

Профілактика грипу та ГРВІ

Грип – це високо контагіозне вірусне захворювання з можливістю тяжких ускладнень та ризиком смерті. Джерелом інфекції є хвора людина, передача інфекції відбувається повітряно-крапельним шляхом.

Щорічна вакцинація є найефективнішим засобом для захисту організму від вірусів грипу. Імунітет формується після введення вакцини через 7-14 діб.

Детальніше...

Гепатит В - що має знати кожен

 Вірусний гепатит В належить до інфекцій, найбільш значимих у соціальному й економічному сенсі. За даними ВООЗ, більше 1 мільярда людей інфіковано вірусом гепатиту В, при цьому хворіють щороку понад 50 млн., а більше 2 млн.- вмирають. На сьогоднішній день майже третя частина населення Землі інфікована вірусом гепатиту В, а за темпами та масштабами поширення ця інфекція перевищує захворюваність на СНІД та туберкульоз.

Детальніше...

Менінгіт – небезпечна хвороба!

Що потрібно знати, аби "забити на сполох" і якомога раніше звернутися до лікаря, у разі захворювання на менінгококову інфекцію?

За 9 місяців в Україні померло троє дітей від цієї страшної хвороби. Всього було зареєстровано 27 випадків захворювання серед дітей віком до 17 років. Для порівняння: за 9 місяців минулого року зареєстровано тільки один летальний випадок дитини віком 4 роки.

Детальніше...

Перелік аптечних закладів Липовецького району, які беруть участь у реімбурсації згідно Урядової програми «Доступні ліки»

Аптечні заклади Липовеччини беруть участь у реімбурсації згідно Урядової програми «Доступні ліки»

Детальніше...

УВАГА! 1 квітня 2017 року стартує урядова програма «Доступні ліки»

Пацієнти зможуть отримати ліки від серцево-судинних захворювань, діабету ІІ типу та бронхіальної астми безкоштовно або з незначною доплатою.

Детальніше...

Урядова програма «Доступні ліки»

«Доступні ліки» – це програма забезпечення кожного громадянина України необхідними лікарськими засобами, які покращать якість його життя, зможуть запобігти виникненню ускладнень та передчасної смертності.

Програма «Доступні ліки» надає можливість кожному українцю отримати БЕЗКОШТОВНО або з незначною доплатою ліки за трьома категоріями:

Детальніше...

Дочірні категорії