Честь і гідність – найвища цінність!

Днями за ініціативи комунального закладу «Липовецький районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді» в рамках проведення заходів до Європейського дня захисту дітей від сексуальної експлуатації та сексуального насильств у Староприлуцькій ЗОШ відбувся виховний захід під назвою: «Честь і гідність – найвища цінність!».

Детальніше...

Впровадження наставництва у Староприлуцькій спеціалізованій загальноосвітній школі інтернат

16 листопада за ініціативи комунального закладу «Липовецький районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді» відбулася зустріч з дирекцією, педагогічним колективом та вихованцями Староприлуцької, спеціалізованої загальноосвітньої школи інтернату.

Детальніше...

Засідання опікунської ради при Липовецькій міській раді

Днями, за участю працівників КЗ Липовецький РЦСССДМ, ССД Липовецької РДА, поліції та Липовецької ЗОШ I-III ст.№2 відбулося засідання опікунської ради при Липовецькій міській раді.

На порядок денний було винесено питання 2-х сімей, які перебувають на обліку центру і перебувають у складних життєвих обставинах.

Детальніше...

Соціальна робота в Росошанській територіальній громаді

Днями з ініціативи КЗ «Липовецький районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді», відбувся виїзд фахівців центру із надання адресних соціальних послуг сім’ям та членам їх сімей, які перебувають в складних життєвих обставинах, сім’ям опікунів/ піклувальників, жінкам, які народили та готуються стати матір’ю.

Детальніше...

Скажемо насильству «Ні!»

Насильство в сім'ї є однією з найбільш розповсюджених форм порушення прав людини. У більшості випадків протиправні дії проти когось із членів родини супроводжуються актами агресії, приниження та жорстокої поведінки.

Детальніше...

Другий модуль навчання мультидисциплінарних команд

З  31 жовтня  - 01 листопада 2017 року в м. Одеса відбувся II модуль навчання з  підвищення кваліфікації за програмою «Специфіка соціальної роботи серед підлітків та молоді з вразливих категорій населення враховуючи гендерно - чутливий підхід, за участі мультидисциплінарних команд»

Детальніше...

Урочистості з нагоди Дня соціальної сфери

2 листопада в приміщенні Вінницькому обласному академічному музично-драматичному театрі ім. М. Садовського відбулися урочистості з нагоди Дня працівника соціальної сфери.

Детальніше...

Участь у загальношкільних батьківських зборах

Днями, у Трощанській ЗОШ  І-ІІ ступенів відбулися загальношкільні батьківські збори за участі  КЗ «Липовецький районний центр соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді». Перед батьками виступили директор школи Матвієнко Л.М., голова батьківського комітету Четверик О.М., фахівець із соціальної роботи  КЗ  Липовецький РЦСССДМ Тригуб В.М.

Детальніше...

Група зустрічей прийомних батьків, опікунів/піклувальників Липовецького району

Днями за ініціативи КЗ «Липовецький районний центр соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді» в актовій залі Липовецької районної державної адміністрації відбулася зустріч з прийомними батьками та опікунами під назвою «Життєві цілі».

Детальніше...

Реалізація соціального проекту з фінансової грамотності у Липовецькому районі

У жовтні, з метою виконання Обласної комплексної програми підтримки сім’ї, запобігання домашньому насильству, забезпечення рівних прав і можливостей жінок та чоловіків та попередження торгівлі людьми, у Липовецькому районі, стартував соціальний проект з фінансової грамотності для багатодітних сімей.

Детальніше...

Соціальна робота у Новоприлуцькій та Сиваківській територіальних громадах

Днями працівниками КЗ «Липовецький районного центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді» було здійснено черговий виїзд у  Новоприлуцьку та Сиваківську територіальні громади.

Детальніше...