Повір у себе, і у тебе повірять інші

Стало доброю традицією комунального закладу "Липовецький  районний  центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді" проводити конкурс для дітей та молоді з функціональними обмеженнями «Повір у себе, і у тебе повірять інші» та брати участь у обласному  фестивалі. 

Детальніше...

«Земля - наш рідний дім!»

«Все на землі, все треба берегти –

І птаха й звіра і оту рослину,

Не чванься тим, що цар природи ти –

Бо врешті, ти його частинка».

Б.Лепкий

Детальніше...

Про хід ХІІІ всеукраїнської благодійної акції «Серце до серця» - «Почуй світ!» у Липовецькому районі

У Липовецькому районі з 2 по 22 квітня 2018 року проходить районний етап Всеукраїнської благодійної акції «Серце до серця» - «Почуй світ!», головною метою, якої є збір коштів для лікування дітей з вадами слуху, щоб придбати медичне обладнання для Вінницької обласної дитячої лікарні.     Сьогодні, 18 квітня, по місту Липовець відбувся завершальний етап Акції до якої були залучені добровільні помічники (волонтери) з числа учнів шкіл міста.

Детальніше...

Кожен заслуговує на повагу

За ініціативи практичного психолога комунального закладу "Липовецький  районний центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді",  Євич О.В. проведено зустріч з елементами тренінгу для учнів 5 класу Вахнівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів на тему: «Кожен заслуговує на повагу».

Детальніше...

Опікунська рада при виконкомі Липовецької міської ради

Сьогодні, за ініціативи комунального закладу «Липовецький районний центр соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді» відбулося чергове засідання опікунської ради при виконкомі Липовецької міської ради. На порядок денний якої винесено питання стану виконання батьківських обов`язків у 2-х сім'ях, що перебувають в складних життєвих обставинах.

Детальніше...

Соціальна робота у смт. Турбів

11 квітня, з метою відвідування сімей, що перебувають у складних життєвих обставинах, комунальним закладом «Липовецький районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді» здійснено плановий виїзд у смт. Турбів.

Детальніше...

Соціальна робота у селі Скитка

Сьогодні, 4 квітня, працівниками комунального закладу «Липовецький районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді» був здійснений  робочий виїзд у с. Скитка.

В ході роботи з сім’ями, що знаходяться у складних життєвих обставинах перевірені умови проживання дітей, надані відповідні поради та взято на контроль проблеми, що хвилюють батьків.

Детальніше...

Правильне планування сімейного бюджету

Днями, за ініціативи працівників комунального закладу «Липовецький районний центр соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді», в приміщенні КЗ Липовецький РЦСССДМ для багатодітних сімей, які перебувають на обліку центру, як такі, що опинились в складних життєвих обставинах був проведений навчальний тренінг під назвою «Правильне планування сімейного бюджету». Метою заходу було підвищення навиків щодо розрахунку доходів сімейного бюджету, уміння заощаджувати кошти задля фінансової стабільності родини в майбутньому та задоволення потреб дітей в сімейному середовищі.

Детальніше...

Проведено соціальну роботу у с. Нападівка

28 березня, відбувся виїзд робочої мобільної групи з надання адресних соціальних послуг у складі представників служби у справах дітей Липовецької РДА, КЗ Липовецький РЦСССДМ та Липовецького відділення поліції у Нападівську територіальну громаду.

Детальніше...

Людська гідність найвища цінність

Днями працівники КЗ Липовецький РЦСССДМ побували у Липовецькій школі І-ІІІ ступенів ім. В. Липківського де зустрілися із учнями 8-Б класу.

Під час візиту відбулася зустріч з елементами тренінгу на тему: «Людська гідність найвища цінність».

Детальніше...

Зупинимо туберкульоз разом!

Щорічно в Україні 24 березня відзначається Всесвітній день боротьби із захворюванням на туберкульоз.  Саме тому за ініціативи комунального закладу  «Липовецький районний центр соціальних служб для сім'ї дітей та молоді» з метою формування навичок у молоді відповідального ставлення до власного здоров’я, для учнів Липовецької ЗОШ №1 ім. В. Липківського проведено виховний захід під назвою «Зупинимо туберкульоз разом».

Детальніше...