Соціальна робота у селі Щаслива

Нещодавно, за ініціативи працівників КЗ Липовецький РЦСССДМ  було здійснено виїзд до с.Щаслива.

За результатами візиту, відвідано сім’ї,  що перебувають у складних життєвих обставинах та перевірено умови їх проживання.

Детальніше...

«Лиш для любові варто жити, лиш про любов сьогодні всі слова»

14 лютого – День Святого Валентина, день коли говорять про найпрекрасніше у світі почуття – про кохання.

У   цей лютневий день на душі тепло як ніколи, а повітря заполонили відчуття щастя і романтики. Сьогодні також можна приділити більше уваги, потурбуватися про близьких та друзів…

Детальніше...

Соціальна робота у Вахнівській територіальній громаді

Днями, за ініціативи комунального закладу «Липовецький районний центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді» спільно із службою у справах дітей РДА та Липовецьким бюро безоплатної правової допомоги відбувся виїзд мобільної робочої групи з надання адресних соціальних послуг на території Вахнівської сільської ради.

Детальніше...

Обласна семінар-нарада директорів ЦСССДМ та закладів соціального обслуговування Вінницької області за підсумками роботи у 2017 році

Нещодавно за участю представників Департаменту соціальної та молодіжної політики, Департаменту охорони здоров’я, Департаменту освіти і науки, служби у справах дітей облдержадміністрації, Головного управління Національної поліції у Вінницькій області, управління пробації Центрально-Західного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції, відбулась обласна семінар-нарада директорів ЦСССДМ та закладів соціального обслуговування області за підсумками роботи у 2017 році.

Детальніше...

Візьміть участь у тренінговому курсі з розвитку бізнес - навичок для людей з інвалідністю

Центр підтримки мікробізнесу та самозайнятості м. Вінниця реалізує проект економічні можливості. Оголошується набір на тренінговий курс з розвитку бізнес - навичок для людей з інвалідністю, які планують почати бізнес і проживають у м. Вінниця та Вінницькій області.

Детальніше...

Вплив шкідливих звичок на поведінку людини

6 лютого за ініціативи комунального закладу «Липовецький районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді» з метоюпрофілактики рецидивної злочинності та  популяризації здорового способу життя серед молоді, що відбуває покарання не пов’язані з позбавленням волі, на базі Липовецького районного сектору з питань пробації проведено тренінг на тему: «Вплив шкідливих звичок на поведінку людини».

Детальніше...

Соціальна робота у селі Струтинка

Нещодавно, за ініціативи працівників КЗ Липовецький РЦСССДМ, відбувся виїзд до села Струтинка. У Струтинецькій загальноосвітній школі І-ІІ ст. з учнями 7-8 класів  проведена зустріч з елементами тренінгу на тему: «Попередження насильства у дитячому середовищі».

Детальніше...

Соціальна робота в Лукашівській територіальній громаді

Нещодавно за ініціативи КЗ «Липовецький районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді», відбувся виїзд фахівців центру для  надання адресних соціальних послуг сім’ям, які перебувають в складних життєвих обставинах.

Детальніше...

Опікунська рада у Зозові

Днями, за ініціативи комунального закладу «Липовецький районний центр соціальних служб для сім’ї дітей та молоді» відбулася опікунська рада при виконкомі Зозівської сільської ради.

Детальніше...

Увага! Культурно-освітня поїздка до Європи!

Відповідно до плану спільних заходів Мінкультури та Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Серце до серця» на 2016-2021 роки, затвердженого 24.03.2016 р., з метою розвитку волонтерського руху, відвідування медичних закладів, обговорення перспективи реалізації спільних міжнародних гуманітарних проектів, а також ознайомлення з культурною спадщиною європейських країн з 23 квітня по 3 травня 2018 року планується міжнародна культурно - освітня поїздка до Словаччини, Австрії, Швейцарії, Іспанії, Монако, Італії, Словенії й Угорщини.

Детальніше...

Вибір професії є важливим у житті

Знайти cвій вибір у житті – це вибір майбутньої професії. Саме на таку тему днями, працівники  комунального закладу  «Липовецький районний центр соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді»  Гайдамащук І.В. – фахівець із соціальної роботи та Євич О.В.- практичний психолог центру провели тренінг для студентів Зозівського ПАЛ під назвою «Карта життя - правильний вибір своєї професії».

Детальніше...