Візьміть участь у Міжнародній культурно-освітній поїздці до Польщі та Литви

Всеукраїнська молодіжна громадська організація «Серце до серця», та Литовська громадська організація «Від серця до серця» за підтримки Посольства Литовської республіки в Україні, з метою підтримки обдарованих дітей і молоді;

Детальніше...

Я обираю життя!

10 вересня в календарі соціально-значущих дат відмічено, як Всесвітній день запобігання самогубствам. Для нашої держави, яка переживає складний період політичної нестабільності, економічних складнощів та війни на сході це питання є досить актуальним.

Детальніше...

Засідання опікунської ради у с.Зозів

Сьогодні, 6 вересня, за ініціативи КЗ «Липовецького районного центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді» відбулося засідання опікунської ради при виконкомі Зозівської сільської ради.

Детальніше...

Група зустрічі прийомних батьків Липовецького району

29 серпня КЗ «Липовецький районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проведено групу зустрічі  для  прийомних  батьків.

В роботі взяла участь начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Іванюк В.М., яка висвітлила питання щодо забезпечення найкращих інтересів дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування, які виховуються у прийомних сім’ях та прийомні батьки разом з дітьми Липовецького району.

Детальніше...

Ми і Україна!

Найголовніші з офіційних державних свят, що покликані символізувати суверенітет і незалежність нашої країни це - день Державного Прапора та День незалежності України. Для нашої держави, яка має давнє історичне коріння і прагне стати повноправним членом Європейського Союзу, природним є вияв пошани до своєї національної символіки.

Детальніше...

Вінниччина долучилася до програми наставництва для дітей - сиріт

21 серпня, начальник  служби у справах дітей Липовецької РДА, Вікторія Іванюк та заступник директора – начальник відділу соціальної роботи КЗ «Липовецького районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, Володимир Москалюк взяли участь у засіданні круглого столу на тему: «Реалізація програми наставництва для дітей з інституції у Вінницькій області».

Детальніше...

І знову екскурсія

17 серпня, за сприяння Вінницької обласної Асоціації органів місцевого самоврядування, здійснено екскурсію для дітей працівників сільських та селищних рад Липовецького району. Організатором екскурсії є Центр організаційно-правового забезпечення розвитку та реформування органів місцевого самоврядування.         

Детальніше...

Соціальна робота у с.Вахнівка

Днями спеціалісти Липовецького районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді здійснили запланований виїзд у Вахнівську територіальну громаду. Спільно з органами місцевого самоврядування були відвідані сім'ї, які знаходяться на обліку центру та перебувають у складних життєвих обставинах, переселенців та сім'ю де було вчинене психологічне насильство.

Детальніше...

Соціальна робота у Попівській територіальній громаді

Днями за ініціативи Липовецького районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді відбувся черговий плановий виїзд районної мобільної робочої групи з надання адресних соціальних послуг у Попівську  територіальну громаду

Детальніше...

Засідання опікунської ради при виконкомі Липовецької міської ради

9 серпня директор КЗ «Липовецький районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді», Герасимчук І.С. взяла участь у опікунській раді при виконкомі Липовецької міської ради.

Детальніше...

Плановий виїзд районної мобільної робочої групи

8 серпня за ініціативи КЗ «Липовецького районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді» відбувся черговий плановий виїзд районної мобільної робочої групи з надання адресних соціальних послуг у Староприлуцьку, Новоприлуцьку та Вахнівку територіальні громади.

Детальніше...