«Я і моє майбутнє»

5 червня, з метою попередження рецидивної поведінки   неповнолітніми та особами молодіжного віку, що відбувають покарання не пов’язані з позбавленням волі на, базі Липовецького районного сектору з питань пробації, практичним психологом комунального закладу Липовецької районної ради "Липовецький районний центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді" Євич О. В., здійснено індивідуальне консультування та зустріч з елементами тренінгу на тему: "Я і моє майбутнє

Детальніше...

Опікунська рада при виконкомі Скитківської сільської ради

1 червня при виконкомі  Скитківської сільської ради відбулось засідання опікунської ради на якому були присутні представники комунального закладу Липовецької районної ради "Липовецький районний центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді" та Липовецького відділення поліції.

Детальніше...

Дитинство – країна мрій

1 червня, у Міжнародний день захисту дітей, діти пільгових категорій нашого району, за сприяння Липовецької РДА, Липовецької районної ради, відділу освіти Липовецької РДА та за організації та супроводження працівників комунального закладу «Липовецький районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді» стали учасниками яскравого дійства: з розвагами, майстер-класами, подарунками та знайомством з тваринами і птахами, яке відбувалося у Подільському зоопарку на обласному святі під назвою - «Дитинство – країна мрій». 

Детальніше...

Місце дитини в сімейному оточенні!

Найкращим місцем для зростання та виховання дітей є сімейне оточення. Тому і основна робота комунального закладу Липовецької районної ради Вінницької області «Липовецький районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді» спрямована на захист прав та законних інтересів дітей - жити і виховуватися в сім’ї. Однак бувають випадки коли служби змушені втрутитись в звичний плин сім’ї та вилучити дитину.

Детальніше...

Міняємо цигарку на цукерку!

Сьогодні, 31 травня, відзначається Всесвітній день без тютюну (проти тютюну та тютюнопаління). Саме тому, під таким гаслом, напередодні - 30 травня комунальним закладом «Липовецький районний центр соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді»  була проведена застережна акція  “Міняй цигарку на цукерку” за участю волонтерів із дитячо-юнацького центру. 

Детальніше...

Відвідали аквапарк у місті Хмельницький

Днями, група з 25 дітей учасників АТО Липовецького району, за організації та супроводження комунального закладу "Липовецький районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді", побувала у аквапарку «Сьомий океан» м. Хмельницький. Організаторами подорожі виступили громадська організація – Спілка учасників АТО Липовецького району спільно з Департаментом соціальної та молодіжної політики, за підтримки Липовецької РДА, Липовецької районної ради та відділу освіти Липовецької РДА.

Детальніше...

Життя і здоров`я в вваших руках

Днями  у Трощанській ЗОШ  І-ІІ ступенів відбулася зустріч із учнями, на тему «Життя і здоров’я в ваших руках», мета якої - формування навиків відповідального ставлення до власного життя та здоров'я у шкільної молоді.

Детальніше...

Опікунська рада із сім’ями в складних життєвих обставинах в с. Струтинка

Нещодавно, за ініціативи комунального закладу «Липовецький районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді» відбулося засідання опікунської ради с. Струтинка, в порядок денний якого включено питання стану виконання батьківських обов'язків  місцевих матерів із 7 сімей.

Детальніше...

Соціальна робота у Іваньківській громаді

18 травня, працівники комунального закладу Липовецької районної ради «Липовецький районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді», з метою надання соціальних послуг, відвідали Іваньківську громаду. В ході роботи послуги соціального характеру отримали сім’ї з дітьми, сім’ї у складних життєвих обставинах та здійснено перевірку використання коштів одноразової допомоги при народженні дитини.

Детальніше...

Справжній сенс життя розумієш лише тоді, коли дивишся в обличчя смерті

11 травня практичним психологом комунального закладу «Липовецький районний центр соціальних служб сім’ї, дітей та молоді»  Євич Оленою Вікторівною, на території Трощанською сільської ради,з учасниками АТО та членами їх родин відбулась зустріч з елементами тренінгу на тему «Посттравматичний синдром та його наслідки».

Детальніше...

Моя сім’я – моя гордість!

16 травня, за ініціативи комунального закладу Липовецької районної ради «Липовецький районний центр соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді» спільно з районним будинком культури відбувся захід присвячений Міжнародному дню сім`ї під назвою «Моя сім’я – моя гордість». В холі будинку культури увазі гостей була представлена виставка творчих робіт дітей та молоді конкурсу «Повір у себе» та роботи учнів конкурсу – лотереї «Мої сімейні традиції».

Детальніше...