Діяльність рад профілактики

Проблема злочинності в усі часи була вкрай актуальною. Проте сьогоднішній стан суспільства і моралі свідчить про те, що злочинний спосіб життя стає нормою для певної частини населення, шляхом збагачення власних статків, а для декого - самоствердженням. Найгірше в цій ситуації те, що «обличчя злочинності з кожним роком молодшає».

Щоб вирішити питання зменшення ризику випадків скоєння неповнолітніми засудженими повторних злочинів, аби вони не опинилися за гратами, профілактики правопорушень серед неповнолітніх, які знаходяться у групі ризику, в районі, систематично проводяться засідання рад профілактики при загальноосвітніх закладах. Мета яких - ресоціалізація в т. ч. налагодження стосунків із соціальним оточенням, пропаганда здорового способу життя тощо.

На засідання ради виносяться питання, що стосуються роботи із сім’ями, діти яких навчаються у конкретному закладі та які опинились в СЖО, або знаходяться у групі ризику та проводиться роз’яснювальна робота із згаданими  категоріями  населення.

Днями на засіданні ради профілактики з питань правопорушень та асоціальних проявів у молодіжному середовищі,  яка діє при Зозівському професійно-аграрному ліцеї, працівниками КЗ «Липовецький  районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді» з особами було проведено роз`яснювальну роботу щодо наслідків та відповідальності за вчинення правопорушень в якому взяли участь 11 юнаків з числа учнівської молоді.