Канікули розпочались!

І розпочались вони розважальною програмою для дітей в рамках заходів до  Дня захисту дітей.  З самого ранку центральний стадіон наповнився веселим дитячим гомоном. За ініціативи та запрошення  райдержадміністрації та районної ради    та підтримки  колективу Дитячо – юнацького центру і служби у справах дітей райдержадміністрації на свято завітали діти  з  табору відпочинку в м. Липовець.

Детальніше...

Засідання комісії з питань захисту прав дитини

29 травня, під головуванням заступника голови райдержадміністрації Олега Фурманюка, відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини.

В засіданні взяли участь працівники служби у справах дітей райдержадміністрації, фахівці районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, керівники відповідних служб.

Комісією було розглянуто 10 питань зокрема:

Детальніше...

Комісія погодила призначення опікуна для дітей, позбавлених батьківського піклування

24 травня, під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Ольги Дмитрів, відбулось засідання комісії з питань захисту прав дитини Липовецької райдержадміністрації, де розглядалось питання «Про доцільність призначення жителя с.Скитка Липовецького району Вінницької області опікуном дітей, позбавлених батьківського піклування, Драпалюк К. Р., 23.09.2009 року народження та Драпалюк С. М.,21.11.2012 року народження».

Детальніше...

Вітали прийомних батьків

В травні ми відзначаємо багато державних свят. Особливими серед них є День матері і День сім’ї. Це говорить про те, держава не залишає поза увагою виховання дітей та забезпечення їм можливості виховуватися в сім’ї. Адже для  всіх нас немає нічого святішого за сім’ю. Саме в родинному колі ми формуємося як громадяни держави, тут нам прищеплюють любов до ближнього і рідної землі. У сім’ї ми  вчимося жити,  збагачуємося  знаннями попередніх поколінь, щоб передати їх своїм дітям.

Детальніше...

Випадки, при яких може бути відмовлено в призначенні державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям

У наданні державної соціальної допомоги може бути відмовлено, а виплата призначеної допомоги може бути припинена у випадках, коли:

- працездатні члени малозабезпеченої сім’ї не працюють, не служать, не навчаються у вищих навчальних закладах I-IV рівнів акредитації та професійно-технічних навчальних закладах з денною формою навчання протягом трьох місяців, що передують місяцю звернення за призначенням соціальної допомоги;

Детальніше...

Керівники району привітали опікунів та піклувальників району з Великоднем

Напередодні Великодня, служба у справах дітей Липовецької РДА організувала теплу зустріч керівництва району з опікунами та піклувальниками нашого району.

Під час зустрічі перший заступник голови райдержадміністрації Ольга Дмитрів  спільно з головою районної ради Юрієм Науменком привітали присутніх у залі опікунів та прийомних батьків із прийдешнім святом, щиро подякували їм за відповідальність, яку вони взяли на себе по відношенню до дітей,

Детальніше...

Проведено засідання комісії з питань захисту прав дитини

Сьогодні, 15 березня, під головуванням заступника голови райдержадміністрації Олега Фурманюка, відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини.

В засіданні взяли участь працівники служби у справах дітей райдержадміністрації, фахівці районного центру соціальних служб для сімї, дітей та молоді, керівники відповідних служб.

Детальніше...

Чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини

22 лютого в залі засідань райдержадміністрації, під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Ольги Дмитрів, відбулось чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини.

На розгляд комісії виносилось ряд питань,  зокрема:

Детальніше...

Обговорено питання щодо попередження жорстокого поводження серед дітей

16 січня, заступник голови райдержадміністрації Олег Фурманюк провів міжвідомчу нараду за участі Іванюк В.М. - начальника служби у справах  дітей райдержадміністрації, Косач І.Я. – начальника відділу освіти райдержадміністрації, Герасимчук І.С.  -  директора КЗ «Липовецький районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді» Липовецької районної ради, Ковалінського К.П. – старшого інспектора поліції Липовецького відділення Немирівського відділу НП ГУНП,

Детальніше...

Засідання комісії з питань захисту прав дитини

16 січня, під головуванням заступника голови райдержадміністрації Олега Фурманюка, відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини.

В засіданні комісії взяли участь працівники служби у справах дітей райдержадміністрації, фахівці районного центру соціальних служб для сімї, дітей та молоді, керівники відповідних служб.

Детальніше...

Засідання комісії з питань захисту прав дитини

13 грудня, під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Ольги Дмитрів, відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини.

В засіданні комісії взяли участь заступник голови райдержадміністрації Олег Фурманюк, начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Вікторія Іванюк, фахівці районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, керівники відповідних служб району.

Детальніше...