Проведено чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини

19 вересня, в приміщенні райдержадміністрації під головуванням заступника голови райдержадміністрації Олега Фурманюка, відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини, в якому взяли участь працівники служби у справах дітей райдержадміністрації, фахівці районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, керівники відповідних служб.

Детальніше...

Засідання комісії з питань захисту прав дитини

Сьогодні, 21 серпня, в приміщенні райдержадміністрації під головуванням заступника голови райдержадміністрації Олега Фурманюка, відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини, в якому взяли участь керівники структурних підрозділів райдержадміністрації.

Детальніше...

Шановні батьки, опікуни та піклувальники!

Група підприємств ПАТ «Миронівський хлібопродукт», лідер на ринку м’ясопереробки, один з найбільших виробників зерна в Україні та провідний виробник м’яса птиці в Європі, що об’єднує понад 50 підприємств агропромислового напрямку та нараховує майже 32 тисячі працівників, започатковує проект, який спрямований на соціальну адаптацію та професійний розвиток дітей, які перебувають в складних життєвих обставинах,

Детальніше...

Засідання комісії з питань захисту прав дитини при Липовецькій РДА

Сьогодні, 25 липня, в приміщенні райдержадміністрації заступником голови райдержадміністрації Олегом Фурманюком проведено засідання Комісії з питань захисту прав дитини, в якому взяли участь керівники структурних підрозділів райдержадміністрації.

Детальніше...

Засідання комісії з питань захисту прав дитини

17 липня в залі засідань райдержадміністрації, під головуванням заступника голови райдержадміністрації Олега Фурманюка, відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини.

Детальніше...

Засідання Комісії з питань захисту прав дитини

20 червня у райдержадміністрації заступником голови райдержадміністрації О. М. Фурманюком  проведено засідання Комісії з питань захисту прав дитини, в якому взяли участь керівники структурних підрозділів райдержадміністрації.

Основними питаннями, які розглядались на засіданні були:

Детальніше...

Засідання комісії з питань захисту дитини

8 червня у райдержадміністрації, під головуванням заступника голови райдержадміністрації Олега Фурманюка, відбулося засідання комісії з питань захисту дитини Липовецької райдержадміністрації, під час якої розглядалося питання про виведення з прийомної сім’ї жителів одного з сіл Липовецького району.

Детальніше...

Засідання Комісії з питань захисту прав дитини

18 травня 2017 року в приміщенні райдержадміністрації заступником голови райдержадміністрації Олегом Фурманюком проведено засідання Комісії з питань захисту прав дитини, в якому взяли участь керівники структурних підрозділів райдержадміністрації.

Основними питаннями, які розглядались на засіданні були:

Детальніше...

Відзначили День сім’ї

«З родини йде життя людини» – говорить народна мудрість. І це справді так. Як із струмочка починається ріка, так і життя починається з родини. Домашнє тепло, затишок, захист, любов родини, сімейна злагода формують дитину. Дорога у життя, у великий світ починається з першої стежини дитинства, яка озивається в нашій пам’яті дзвоном чистих криниць, теплими та студеними росами, хатнім порогом, річкою, похиленими вербами.

Детальніше...

Керівники району привітали опікунів та піклувальників Липовецького району з Великодніми святами

Знедолені діти появляються в нашому житті вкрай не очікувано. Коли постає питання влаштування таких дітей, першочерговим завданням є забезпечити їх родинним затишком, турботою. Приймаючи під своє крило, під опіку, з їх  характерами, уставами, їх здоров’ям, опікуни та піклувальники дають дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування, найважливіше – любов і захист.

Детальніше...

Проведено засідання комісії з питань захисту прав дитини

11 квітня в приміщенні райдержадміністрації під головуванням заступника голови РДА Олега Фурманюка було проведено  засідання комісії з питань захисту прав дитини.

В засіданні взяли участь опікуни, піклувальники які проживають в Липовецькому районі, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації,

Детальніше...