Працюючим пенсіонерам перерахунок пенсій здійснюватиметься автоматично

Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій» від 03.10.2017 №2148-VIII внесено зміни в порядок перерахунку пенсій працюючим пенсіонерам. Адже до його прийняття пенсіонери, які продовжували офіційно працювати, повинні були звернутися до управління Пенсійного фонду, де перебувають на обліку, із заявою на проведення такого перерахунку.

Детальніше...

Реєструйся на веб-порталі Пенсійного фонду України !!!

Порядок  реєстрації на веб-порталі

1. За допомогою електронного цифрового підпису (далі  ЕЦП), безпосередньо з порталу (без особистої явки до органу ПФУ).

Детальніше...

Законодавчі зміни до деяких нормативно-правових актів у сфері загальнообов’язкового державного пенсійного страхування з 1 січня 2017 року

1.  Набрав чинності Закон України від 06.12.2016 № 1774-VIII “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України” (далі – Закон  № 1774), відповідно до якого:

1.1. Внесено зміни до Закону України “Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування” (далі – Закон № 2464).

Детальніше...

Виконання плану роботи Липовецького об’єднаного управління Пенсійного фонду України Вінницької області за 10 місяців 2016 року

Липовецьким об’єднаним управлінням Пенсійного фонду України Вінницької області забезпечено виконання плану  власних надходжень станом на 01.11.2016 року  на   116.1 % , при плані 845.7  тис. грн. фактично надійшло – 987.0 тис. грн., в т.ч. у жовтні при плані 72 тис. грн. надійшло 74.5 тис. грн. або 103.5%.

Детальніше...

Пенсійний фонд України модернізував веб-портал електронних послуг

З 1 листопада 2016 року запрацював оновлений веб-портал електронних послуг Пенсійного фонду України. Завдяки  новим функціональним можливостям значно розширено дистанційний доступ громадян до послуг, що надаються Фондом. 

Відтак, користувачі веб-ресурсу без черг і зайвих витрат  часу можуть скористатись наступними електронними послугами:  

Детальніше...

Скайп – зв’язок з управлінням Пенсійного фонду України

З метою вдосконалення якості обслуговування громадян в управлінні Пенсійного фонду України в Липовецькому об’єднаному управління Пенсійного фонду України Вінницької області запроваджено дистанційну послугу Skype-зв’язку.

Детальніше...

Липовецьке об’єднане управління Пенсійного фонду України Вінницької області повідомляє

На початку травня Верховна Рада зареєструвала законопроект № 4608 „Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження накопичувальної системи загальнообов’язкового державного пенсійного страхування та єдиних принципів нарахування пенсій”.

Детальніше...

Управління Пенсійного фонду України у Липовецькому районі інформує

На виконання постанови КМУ № 1055 від 16.12.2015 року « Деякі питання функціонування територіальних органів Пенсійного фонду України» в квітні 2016 року управління Пенсійного фонду України у Липовецькому районі було  реорганізовано шляхом злиття з управлінням Пенсійного фонду у Погребищенському районі та утворено Липовецьке об’єднане  управління Пенсійного фонду України.

Детальніше...

Веб-портал електронних послуг Пенсійного фонду України

Сьогодення неможливо уявити без досягнень науково-технічного прогресу. Саме тому Пенсійний фонд України намагається зробити обслуговування пенсіонерів, страхувальників та громадян більш якісним, оперативним та функціональним.

З цією метою з 1 жовтня 2012 року розпочав роботу веб-портал електронних послуг Пенсійного фонду України. Його адреса: http://portal.pfu.gov.ua.

Детальніше...

Липовецьке об’єднане управління Пенсійного фонду України Вінницької області інформує

Липовецьке об’єднане управління Пенсійного фонду України Вінницької області інформує, що  27.05.2016 р. в «Офіційному віснику України» №39  було оприлюднено прийнятий Мінфіном наказ «Про внесення змін до Порядку формування та подання страхувальниками звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» № 441 від 11.04.2016 року.

Детальніше...