Збройні сили України запрошують на військову службу за контрактом

Завдання служби зайнятості полягає, перш за все, в тому, щоб зробити безробітних більш поінформованими стосовно того, що означає бути військовослужбовцем, допомогти безробітним визначитися з тим, чи готові вони до військової служби в Збройних Силах України. Сьогодні, як ніколи, досить актуальним є питання відбору громадян на військову службу за контрактом у Збройні Сили України.

Детальніше...

7683 особи знайшли роботу за допомогою Вінницької обласної служби зайнятості

Протягом 1кварталу 2017 року Вінницька обласна служба зайнятості працевлаштувала 7683 особи і це на 488 осіб більше, ніж за відповідний період 2016 року.Затребуваними були трактористи, водії, працівники сільського господарства, кухарі та продавці.

Детальніше...

Проведено семінар у Липовецькому РЦЗ

Днями у Липовецькому районному центрі зайнятості відбувся семінардля безробітних громадян.

Відкрила захід голова Турбівського центру правової інформації та консультацій Оксана Комісаренко, яка повідомила присутнім, що надавачами первинної правової допомоги являються Громадські організації.

Детальніше...

Презентація бюро правової допомоги

Днями у Липовецькому районному центрі зайнятості відбулась презентація бюро правової допомоги. На презентацію було запрошено 5 безробітних осіб, які мають юридичну освіту.

Детальніше...

Роботодавцям надають додаткові стимули за працевлаштування учасників АТО

Сьогодні особливу увагу служба зайнятості приділяє адаптації до умов мирного життя демобілізованих учасників антитерористичної операції та інтеграції їх на ринку праці. Допомогти знайти роботу захисникам, які повернулись з передової, – пріоритетне завдання Служби.

Детальніше...

ПРООН допоможе у створенні робочих місць для внутрішньо переміщених осіб в Україні та місцевого населення на Донбасі

Програма розвитку ООН в Україні оголошує прийом попередніх пропозицій від місцевих органів влади, підприємств, організацій та установ всіх форм власності та господарювання щодо створення робочих місць для внутрішньо переміщених осіб (далі – ВПО) на умовах спів-фінансування.

Детальніше...

Тільки офіційно оформлений найманий працівник може відчувати себе соціально захищеним

Виплата заробітної плати „у конвертах” – тягар сучасності, що зумовлює чимало негараздів як країні, так і кожному із нас.

         Відповідно до Загальної декларації прав людини «всі люди народжуються вільними та рівними у своїй гідності та правах». Погоджуючись на роботу без оформлення трудових відносин громадянин автоматично та власноручно позбавляє себе такого права.

Детальніше...

Управління праці та соціального захисту населення

З метою реалізації державної політики зайнятості та створення нових робочих місць,  на  виконання  Закону  України  „Про  зайнятість населення”, наказу Міністерства   соціальної політики України від 11.02.2013 року №50  „Про  розроблення  проектів  територіальних програм   зайнятості  населення   на  період до 2017 року”, розпорядження голови Вінницької  облдержадміністрації від 14.03.2013 року  „Про  розроблення    проектів обласної, районних (міських) програм   зайнятості  населення   на  період до 2017 року”, розпорядження  голови Липовецької  райдержадміністрації від  14.11.2011 року №370  „Про  розроблення  та  узгодження  проекту районної  програми    зайнятості  населення   на  період до 2017 року” у Липовецькому  районі розроблена Програма зайнятості населення  до 2017 року, яка  затверджена на 24 сесії 6 скликання районної ради від 07.06.2013 р.

Місцевими  органами  виконавчої  влади,  центром  зайнятості за участі органів місцевого самоврядування в 2013 році основні  зусилля  направлялися  на  виконання  заходів щодо  поліпшення  ситуації у сфері  зайнятості населення.

         Як результат проведеної роботи, за даними моніторингових досліджень  в 2013 році створено  511   робочих  місць.

Детальніше...