На Вінниччині розпочато виплату монетизованих коштів за зєкономлені субсидії

Постановою  КМУ від 21.10.1995 року № 848 «Про спрощення порядку надання субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива» зі змінами, Уряд врегулював питання виплати отримувачам житлової субсидії частини невикористаної суми субсидії для відшкодування витрат на оплату послуг з газо-електропостачання для індивідуального опалення (монетизації залишків субсидій).

Детальніше...

Проведено засідання комісії з питань призначення державної соціальної допомоги

31 жовтня, під головуванням заступника голови райдержадміністрації Олега Фурманюка, відбулося засідання комісії з питань призначення державної соціальної допомоги та субсидій малозабезпеченим сім’ям.

Детальніше...

Відбулося засідання комісії з питань виділення матеріальної допомоги

30 жовтня, під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Ольги Дмитрів, відбулося засідання  комісії  з питань виділення матеріальної допомоги з районного бюджету.

Детальніше...

До уваги отримувачів субсидії!

В Україні створено Єдиний державний реєстр отримувачів житлових субсидій. Фахівці цього центру перевірили реквізити персональних даних усіх отримувачів житлових субсидій. Домогосподарствам, у складі яких є зареєстровані особи, чиї персональні дані не відповідають вимогам законодавства,  розрахунок субсидії на опалювальний сезон 2017-2018 року заблоковано. Зокрема, всім домогосподарствам, де є діти віком від 14 років.

Детальніше...

Термін подачі заяв на монетизацію субсидій вінничанам продовжено до 1 листопада 2017 року

Уряд відреагував на запити тих субсидіантів, які не встигли до 1 вересня подати в управління соціального захисту населення на отримання «живих» коштів за зекономлену субсидію.

Детальніше...

Засідання комісії з питань виділення матеріальної допомоги

Сьогодні, 26 вересня, під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Ольги Дмитрів, відбулося засідання  комісії  з питань надання матеріальної допомоги з районного бюджету.

Детальніше...

Спільне засідання районної тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати

21 вересня перший заступник голови райдержадміністрації Ольга Дмитрів провела спільне засідання  районної  тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій,  інших соціальних виплат та  робочої групи  з питань забезпечення контролю за додержанням законодавства про працю та реалізації державної політики у сфері зайнятості населення.

Детальніше...

Чергове засідання комісії з питань надання матеріальної допомоги

Сьогодні, 11 вересня, під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Ольги Дмитрів, відбулося засідання  комісії  з питань надання матеріальної допомоги з районного бюджету.

Детальніше...

Відбулося засідання комісії з питань виділення матеріальної допомоги

Сьогодні, 17 серпня, під головуванням заступника голови райдержадміністрації Олега Фурманюка, відбулося засідання  комісії  з питань надання матеріальної допомоги з районного бюджету.

Детальніше...

Відбулося засідання комісії з питань призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям району

Сьогодні, 16 серпня, під головуванням заступника голови райдержадміністрації Олега Фурманюка, відбулося засідання комісії з питань призначення державної соціальної допомоги та субсидій малозабезпеченим сім’ям.

Детальніше...

При розрахунку розміру субсидії братимуться доходи за останні 4 квартали

Якщо раніше при розрахунку розміру субсидії бралися до уваги доходи за минулий календарний рік –  з січня до грудня минулого року, то з 1 травня 2017 року  враховуються за останні 4 квартали, що передують місяцю, з якого призначається субсидія.

Детальніше...