ОГОЛОШЕННЯ про проведення конкурсу на визначення автомобільного перевізника

 1. Організатор: Липовецька районна державна адміністрація                           20 вересня 2017 року оголошує конкурс на право здійснення перевезень пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі  Липовецького району.

Детальніше...

засідання районного оперативного штабу з підготовки підприємств до роботи в осінньо-зимовий період 2017-2018 років

28 серпня у райдержадміністрації, під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації, голови районного оперативного штабу – Дмитрів О.В., відбулося третє засідання районного оперативного штабу з підготовки підприємств житлово-комунального господарства, паливно-енергетичного комплексу та об’єктів соціальної сфери району до роботи в осінньо-зимовий період 2017-2018 років за участю представників відділів та управлінь райдержадміністрації, старшого державного інспектора Державної інспекції з енергетичного нагляду за режимами споживання електричної і теплової енергії у Вінницькій області, а також керівників підприємств, установ, організацій району.

Детальніше...

Оголошення про проведення конкурсу на визначення автомобільного перевізника

1. Липовецька районна державна адміністрація 14 квітня 2017 року оголошує конкурс на право здійснення перевезень  пасажирів на приміському автобусному маршруті загального користування, який не виходить за межі території району(внутрішньорайонний маршрут).

Детальніше...

Чергове засідання районного оперативного штабу з підготовки підприємств до роботи в осінньо-зимовий період

27 липня, заступник голови райдержадміністрації Олег Фурманюк провів чергове засідання районного оперативного штабу з підготовки підприємств житлово-комунального господарства, паливно-енергетичного комплексу та об’єктів соціальної сфери району до роботи в осінньо-зимовий період 2016-2017 років.

Детальніше...

Проведено щорічне весняне комісійне обстеження залізничних переїздів

7 квітня року на ст. Липовець,  під головуванням керівника Христинівської  дистанції колії  Одеської залізниці  - Білоголова Б. Ю., за участю інспектора  Липовецького відділення поліції Немирівського відділу поліції Головного управління національної поліції у Вінницькій області – Дудника А. В., начальника відділу містобудування та архітектури райдержадміністрації – Грицай Т. В., інженера з охорони праці та безпеки руху філії «Липовецький  райавтодор» – Сінчук В. М.,  було проведено щорічне весняне комісійне обстеження залізничних переїздів № 91 км., №  95 км. , № 13 колія.

Детальніше...