Нарада з питань розроблення генерального плану с. Щаслива та с. Білозерівка

6 квітня в кабінеті начальника відділу містобудування та архітектури райдержадміністрації   (Грицай Т. В.), за участю першого заступника голови райдержадміністрації (Дмитрів О. В.), голови Щасливської сільської ради (Ткач А. М.) , директора ПП «ТриТетПроект» (Туза О. П.) та головного архітектора проекту Безпрозванного М.М., проведено робочу нараду по питанню розроблення генерального плану с. Щаслива та с. Білозерівка.

Обговорено питання планування територій, які можуть бути використанні в якості інвестиційних пропозицій, внесення в межі населеного пункту земель, планування територій під забудову, розміщення об’єктів інфраструктури з перспективою розвитку населених пунктів.

В ході проведення наради надано  пропозиції  та зауваження до проектної документації, після усунення яких,  буде продовжено подальший процес оформлення містобудівної документації та подача на містобудівну раду при Департаменті  будівництва, містобудування та архітектури  Вінницької облдержадміністрації  для подальшого затвердження.