засідання районного оперативного штабу з підготовки підприємств до роботи в осінньо-зимовий період 2017-2018 років

28 серпня у райдержадміністрації, під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації, голови районного оперативного штабу – Дмитрів О.В., відбулося третє засідання районного оперативного штабу з підготовки підприємств житлово-комунального господарства, паливно-енергетичного комплексу та об’єктів соціальної сфери району до роботи в осінньо-зимовий період 2017-2018 років за участю представників відділів та управлінь райдержадміністрації, старшого державного інспектора Державної інспекції з енергетичного нагляду за режимами споживання електричної і теплової енергії у Вінницькій області, а також керівників підприємств, установ, організацій району.

В ході засідання розглянуто комплекс підготовчих та завершальних робіт. Дані роботи виконуються відповідно до заходів, затверджених розпорядженням голови райдержадміністрації від 24 квітня 2017 року №131 «Про підготовку підприємств житлово-комунального господарства, паливно-енергетичного комплексу та об’єктів соціальної сфери району до роботи в осінньо-зимовий період 2017-2018  років».

За результатами засідання районного оперативного штабу керівникам підприємств житлово-комунального господарства, паливно-енергетичного комплексу та об’єктів соціальної сфери району рекомендовано забезпечити безумовне виконання запланованих заходів з підготовки до осінньо–зимового періоду 2017-2018 років згідно з графіком та вказаними термінами.