Багатогранність господарської діяльності ТОВ «Рапсодія»

У селі Струтинка Липовецького району, під умілим керівництвомОлександра Остапенка, господарює товариство «Рапсодія», яке створене та зареєстроване у 1998 році за адресою м. Вінниця, вул. Андрія Первозваного 58а.

Дане агропідприємство спеціалізується на виробництві та продажі зернових та різних технічних культур, зокрема займаються вирощуванням пшениці, сої, соняшника, ріпаку, квасолі та нуту.

Детальніше...

Відзначили працівників з охорони праці

Відповідно до Указу Президента від 18.08.2006 №685/2006, Всесвітній день охорони праці, 28 квітня, визначено Днем охорони праці в Україні.

Головною метою державної політики у сфері охорони праці є забезпечення життя, здоров’я і працездатності людини у процесі трудової діяльності.

Детальніше...

Агровісник

За попередньою інформацією по агропідприємствах району посіяно 7,6 тис.  га  соняшника, що відповідає 95% запланованих площ, 13,7 тис. га або 92% кукурудзи на зерно, майже 5,0 тис. га або 50% сої та розпочато посівну круп’яних культур таких як гречка та квасоля.  У порівнянні з минулорічним сезоном за рахунок зменшення посівів соняшника відбулося збільшення обсягів кукурудзи на зерно майже на 30%.

Детальніше...

Державна підтримка в розвитку садівництва

Управління агропромислового розвитку Липовецької РДА доводить до відома зацікавлених суб’єктів господарювання, які займаються садівництвом, про зміни внесені постановою №104 від 07.02.2018 року в Порядок отримання бюджетних коштів на розвиток виноградарства, садівництва і хмелярства.

Детальніше...

АГРОВІСНИК

В районі практично завершено посів ранньої групи сільськогосподарських культур. Станом на поточний період посіяно ячмінь на площі – 1500 га, в т. ч. по реформованих господарствах майже 1000 га; ярої пшениці – 460 га, вівса – 40 га. Найбільші площі злакових культур у господарствах: ПП «Фортуна» с. Брицьке, ПСП «Агрофірма-Нападівська» с. Нападівка, ТОВ СОП «Щасливе» с. Щаслива, СТОВ «Поділля» с. Попівка та ПАТ «Турбівське» смт. Турбів. По даних оперативної звітності відносно попереднього року із групи зернобобових культур збільшено площі посіву гороху на 30% і становить 1080 га та посіяно нут - 100 га.

Детальніше...

«Вимоги щодо запобігання отруєння бджіл під час застосування агрохімікатів на сільськогосподарських культурах»

У більшості випадків токсикація бджіл відбувається через несвоєчасну інформацію бджолярів про час, місце та характер хімічних обробок, порушення правил застосування пестицидів; використання небезпечних для бджіл препаратів. Часто отруєння відбувається при авіаційних обробках або коли проходить обприскування при підвищеній силі вітру (більше 5 м/с). При цьому виникає знос препарату до зони інтенсивного льоту бджоли або безпосередньо на територію пасіки.

Детальніше...

Аграрії готуються до весняно польових робіт

14 березня в приміщенні управління агропромислового розвитку Липовецької райдержадміністрації відбулася нарада з питань проведення комплексу – весняно польових робіт за участю головних спеціалістів сільськогосподарських підприємств району зокрема, інженерів з охорони праці та технічного забезпечення, агрономів, фермерів, уповноважених спеціалістів різних установ.

Детальніше...

Агровісник району станом на 27.02.2018р.

Традиційно до початку весни сільськогосподарські підприємства району завершують підготовку до комплексу весняно-польових робіт та згідно запланованих термінів приступатимуть до підживлення озимих, підготовки площ та посівної.

В цілому у структурі посіву під урожай поточного року, планується зернових – 52,5% або 29,3 тис. га, технічних – 36,5 % або 20,3 тис. га, кормових культур – 4% або 2,2 тис. га.

Детальніше...

До відома власників особистих селянських, фермерських господарств, керівників сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів

Повідомляємо про те, що у 2018 році продовжується дія «Програми розвитку особистих селянських, фермерських господарств, кооперативного руху на селі та дорадництва на 2016-2020 роки»

Детальніше...

До відома власників особистих селянських, фермерських господарств, керівників сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів

Відповідно до Програми розвитку особистих селянських, фермерських господарств, кооперативного руху на селі та дорадництва на 2016-2020 роки оголошено прийом документів щодо одержання пільгових кредитів для особистих селянських, фермерських господарств, сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів та інших суб’єктів господарювання в сільській місцевості.

Детальніше...

Сільгоспвиробники визначили шляхи впровадження інноваційних підходів в аграрне виробництво

15 грудня заступник голови райдержадміністрації Олег Фурманюк спільно значальнико АПР Володимиром Дужим взяли участь у заході, який був ініційований департаментом агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів.

Детальніше...