Обстежено земельні ділянки водного фонду

За інформацією управління агропромислового розвитку, 29 серпня, комісією з обстеження водних об’єктів, затвердженою розпорядженням голови Липовецької РДА №129 від 04.05.2016р. було проведено обстеження земельної ділянки водного фонду

Детальніше...

На Липовеччині завершується збирання хлібів ранньої групи

Більшістю господарств району завершено збирання хлібів ранньої групи. За даними оперативної звітності, обмолочено понад  96 % площ зернових. Намолочено 59,3 тис. тонн при середньорайонній урожайності 49,1 ц/га, зокрема реформовані господарства зуміли виростити та зібрати в середньому по 51 ц/га.

Детальніше...

На Липовеччині активно проходить жнивна кампанія

За попередньою інформацією агропідприємств станом на 26 липня зібрано більше 60% прогнозованих площ  ранніх зернових при середньорайонній урожайності 47,6 ц/га.

Детальніше...

Проведено обстеження земельних ділянок водного фонду

На виконання листа Вінницької обласної державної адміністрації, щодо обстеження земельних ділянок водного фонду разом з водними об’єктами, які розташовані на території Липовецького району проведено відповідну роботу.

Детальніше...

Не випалюйте суху рослинність!

Управління агропромислового розвитку райдержадміністрації доводить до відома землевласників та землекористувачів району про норми чинного законодавства та заборону випалювання сухої природної рослинності без відповідних дозволів.

Детальніше...

Агровісник станом на 4 липня

За даними оперативної звітності сільськогосподарських підприємств  району, в поточному році засіяно 51,9 тис.га. У структурі посів група зернових займає 44,3 % (24,8 тис. га), технічні – 44,3% (24,8 тис. га), кормові – 4,2% (2,3 тис. га) та посіяно овочевих культур на площі – 11 га.

Детальніше...

Науково-практичний семінар на базі ПСП Агрофірма «Нападівська»

31 травня, на базі ПСП Агрофірма «Нападівська» с.Нападівка   відбулася практична частина  науково-практичного семінару на тему «Сучасні методи лікування та профілактики великої рогатої худоби».

Детальніше...

Попередження отруєння медоносних бджіл

Збереження корисної флори і фауни, недопущення пошкодження рослин, погіршення їх стану та забруднення продукції рослинного походження і довкілля засобами захисту рослин повинні бути однією з пріоритетних елементів безпечного поводження із засобами захисту рослин.

Детальніше...

До відома сільгоспвиробників та власників пасік

З розвитком сільського господарства, з'явилося багато нових методів обробітку сільськогосподарських культур та нових видів пестицидів. Останнім часом випадки отруєння бджіл стали непоодинокими та спричиняють клопоту як пасічникам, які несуть збитки, так і сільському господарству - відповідачу.

Детальніше...

Аграрний вісник району

За даними основного кола звітуючих сільськогосподарських підприємств району, станом на 3 травня, засіяно понад 21,5 тис. га ярої групи с/г культур, що становить 65% до прогнозу.

Детальніше...

Відзначили кращих інженерів з охорони праці в галузі АПР

Відповідно до Указу Президента від 18.08.2006 №685/2006,28 квітня, визначено Днем охорони праці в Україні.

Головною метою державної політики у сфері охорони праці є збереження життя, здоров’я і працездатності людини у процесі трудової діяльності.

На підприємствах АПК Липовецького райну проведено роз'яснювальну роботу щодо вимог державної політики у сфері охорони праці.

Детальніше...