До відома власників особистих селянських, фермерських господарств, керівників сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів

Повідомляємо про те, що у 2018 році продовжується дія «Програми розвитку особистих селянських, фермерських господарств, кооперативного руху на селі та дорадництва на 2016-2020 роки»

Детальніше...

До відома власників особистих селянських, фермерських господарств, керівників сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів

Відповідно до Програми розвитку особистих селянських, фермерських господарств, кооперативного руху на селі та дорадництва на 2016-2020 роки оголошено прийом документів щодо одержання пільгових кредитів для особистих селянських, фермерських господарств, сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів та інших суб’єктів господарювання в сільській місцевості.

Детальніше...

Сільгоспвиробники визначили шляхи впровадження інноваційних підходів в аграрне виробництво

15 грудня заступник голови райдержадміністрації Олег Фурманюк спільно значальнико АПР Володимиром Дужим взяли участь у заході, який був ініційований департаментом агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів.

Детальніше...

«Новорічна – ялинка 2017»

З метою недопущення самовільних рубок, безконтрольного перевезення та реалізації новорічних ялинок в районі створено оперативну рейдову групу з організації і проведення охоронних заходів від самовільних рубок лісових масивів, до складу якої входять державні представники Національної поліції, лісогосподарського підприємства та райдержадміністрації.

Детальніше...

До уваги суб’єктів господарювання які займаються виноградарством, садівництвом, хмелярством

Регіональною комісією, що діє за програмою 2801350 «Державна  підтримка розвитку хмелярства, закладення  молодих садів, виноградників та ягідників і нагляд за ними» проводиться прийом документів по відшкодуванню, бюджетними коштами, витрат (без урахування сум податку на додану вартість) суб’єктам господарювання, які займаються виноградництвом, садівництвом і хмелярством, незалежно від їх організаційно – правової форми та форми власності.

Детальніше...

Тривають осінньо-польові роботи в господарствах району

Аграрії Липовеччини придають максимальних зусиль  в проведенні польових робіт, однак погодні умови осені неабияк сповільнюють їх темпи. За даними оперативної звітності обмолочено близько 60% посівних площ сої при середньорайонній урожайності 22,7 ц/га.

Детальніше...

Аграрії Липовеччини прдовжують осінньо-польові роботи

На полях Липовеччини  в розпалі проходять осінньо-польові роботи. На даному етапі підійшла черга до збирання урожаїв решти сільськогосподарських культур, зокрема: гречки, соняшника, сої та кукурудзи.

Детальніше...

Обстежено земельні ділянки водного фонду

За інформацією управління агропромислового розвитку, 29 серпня, комісією з обстеження водних об’єктів, затвердженою розпорядженням голови Липовецької РДА №129 від 04.05.2016р. було проведено обстеження земельної ділянки водного фонду

Детальніше...

На Липовеччині завершується збирання хлібів ранньої групи

Більшістю господарств району завершено збирання хлібів ранньої групи. За даними оперативної звітності, обмолочено понад  96 % площ зернових. Намолочено 59,3 тис. тонн при середньорайонній урожайності 49,1 ц/га, зокрема реформовані господарства зуміли виростити та зібрати в середньому по 51 ц/га.

Детальніше...

На Липовеччині активно проходить жнивна кампанія

За попередньою інформацією агропідприємств станом на 26 липня зібрано більше 60% прогнозованих площ  ранніх зернових при середньорайонній урожайності 47,6 ц/га.

Детальніше...

Проведено обстеження земельних ділянок водного фонду

На виконання листа Вінницької обласної державної адміністрації, щодо обстеження земельних ділянок водного фонду разом з водними об’єктами, які розташовані на території Липовецького району проведено відповідну роботу.

Детальніше...