До уваги суб’єктів господарювання які займаються виноградарством, садівництвом, хмелярством

Регіональною комісією, що діє за програмою 2801350 «Державна  підтримка розвитку хмелярства, закладення  молодих садів, виноградників та ягідників і нагляд за ними» проводиться прийом документів по відшкодуванню, бюджетними коштами, витрат (без урахування сум податку на додану вартість) суб’єктам господарювання, які займаються виноградництвом, садівництвом і хмелярством, незалежно від їх організаційно – правової форми та форми власності.

Детальніше...

Тривають осінньо-польові роботи в господарствах району

Аграрії Липовеччини придають максимальних зусиль  в проведенні польових робіт, однак погодні умови осені неабияк сповільнюють їх темпи. За даними оперативної звітності обмолочено близько 60% посівних площ сої при середньорайонній урожайності 22,7 ц/га.

Детальніше...

Аграрії Липовеччини прдовжують осінньо-польові роботи

На полях Липовеччини  в розпалі проходять осінньо-польові роботи. На даному етапі підійшла черга до збирання урожаїв решти сільськогосподарських культур, зокрема: гречки, соняшника, сої та кукурудзи.

Детальніше...

Обстежено земельні ділянки водного фонду

За інформацією управління агропромислового розвитку, 29 серпня, комісією з обстеження водних об’єктів, затвердженою розпорядженням голови Липовецької РДА №129 від 04.05.2016р. було проведено обстеження земельної ділянки водного фонду

Детальніше...

На Липовеччині завершується збирання хлібів ранньої групи

Більшістю господарств району завершено збирання хлібів ранньої групи. За даними оперативної звітності, обмолочено понад  96 % площ зернових. Намолочено 59,3 тис. тонн при середньорайонній урожайності 49,1 ц/га, зокрема реформовані господарства зуміли виростити та зібрати в середньому по 51 ц/га.

Детальніше...

На Липовеччині активно проходить жнивна кампанія

За попередньою інформацією агропідприємств станом на 26 липня зібрано більше 60% прогнозованих площ  ранніх зернових при середньорайонній урожайності 47,6 ц/га.

Детальніше...

Проведено обстеження земельних ділянок водного фонду

На виконання листа Вінницької обласної державної адміністрації, щодо обстеження земельних ділянок водного фонду разом з водними об’єктами, які розташовані на території Липовецького району проведено відповідну роботу.

Детальніше...

Не випалюйте суху рослинність!

Управління агропромислового розвитку райдержадміністрації доводить до відома землевласників та землекористувачів району про норми чинного законодавства та заборону випалювання сухої природної рослинності без відповідних дозволів.

Детальніше...

Агровісник станом на 4 липня

За даними оперативної звітності сільськогосподарських підприємств  району, в поточному році засіяно 51,9 тис.га. У структурі посів група зернових займає 44,3 % (24,8 тис. га), технічні – 44,3% (24,8 тис. га), кормові – 4,2% (2,3 тис. га) та посіяно овочевих культур на площі – 11 га.

Детальніше...

Науково-практичний семінар на базі ПСП Агрофірма «Нападівська»

31 травня, на базі ПСП Агрофірма «Нападівська» с.Нападівка   відбулася практична частина  науково-практичного семінару на тему «Сучасні методи лікування та профілактики великої рогатої худоби».

Детальніше...

Попередження отруєння медоносних бджіл

Збереження корисної флори і фауни, недопущення пошкодження рослин, погіршення їх стану та забруднення продукції рослинного походження і довкілля засобами захисту рослин повинні бути однією з пріоритетних елементів безпечного поводження із засобами захисту рослин.

Детальніше...