АГРОВІСНИК

В районі практично завершено посів ранньої групи сільськогосподарських культур. Станом на поточний період посіяно ячмінь на площі – 1500 га, в т. ч. по реформованих господарствах майже 1000 га; ярої пшениці – 460 га, вівса – 40 га. Найбільші площі злакових культур у господарствах: ПП «Фортуна» с. Брицьке, ПСП «Агрофірма-Нападівська» с. Нападівка, ТОВ СОП «Щасливе» с. Щаслива, СТОВ «Поділля» с. Попівка та ПАТ «Турбівське» смт. Турбів. По даних оперативної звітності відносно попереднього року із групи зернобобових культур збільшено площі посіву гороху на 30% і становить 1080 га та посіяно нут - 100 га.

Детальніше...

«Вимоги щодо запобігання отруєння бджіл під час застосування агрохімікатів на сільськогосподарських культурах»

У більшості випадків токсикація бджіл відбувається через несвоєчасну інформацію бджолярів про час, місце та характер хімічних обробок, порушення правил застосування пестицидів; використання небезпечних для бджіл препаратів. Часто отруєння відбувається при авіаційних обробках або коли проходить обприскування при підвищеній силі вітру (більше 5 м/с). При цьому виникає знос препарату до зони інтенсивного льоту бджоли або безпосередньо на територію пасіки.

Детальніше...

Аграрії готуються до весняно польових робіт

14 березня в приміщенні управління агропромислового розвитку Липовецької райдержадміністрації відбулася нарада з питань проведення комплексу – весняно польових робіт за участю головних спеціалістів сільськогосподарських підприємств району зокрема, інженерів з охорони праці та технічного забезпечення, агрономів, фермерів, уповноважених спеціалістів різних установ.

Детальніше...

Агровісник району станом на 27.02.2018р.

Традиційно до початку весни сільськогосподарські підприємства району завершують підготовку до комплексу весняно-польових робіт та згідно запланованих термінів приступатимуть до підживлення озимих, підготовки площ та посівної.

В цілому у структурі посіву під урожай поточного року, планується зернових – 52,5% або 29,3 тис. га, технічних – 36,5 % або 20,3 тис. га, кормових культур – 4% або 2,2 тис. га.

Детальніше...

До відома власників особистих селянських, фермерських господарств, керівників сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів

Повідомляємо про те, що у 2018 році продовжується дія «Програми розвитку особистих селянських, фермерських господарств, кооперативного руху на селі та дорадництва на 2016-2020 роки»

Детальніше...

До відома власників особистих селянських, фермерських господарств, керівників сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів

Відповідно до Програми розвитку особистих селянських, фермерських господарств, кооперативного руху на селі та дорадництва на 2016-2020 роки оголошено прийом документів щодо одержання пільгових кредитів для особистих селянських, фермерських господарств, сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів та інших суб’єктів господарювання в сільській місцевості.

Детальніше...

Сільгоспвиробники визначили шляхи впровадження інноваційних підходів в аграрне виробництво

15 грудня заступник голови райдержадміністрації Олег Фурманюк спільно значальнико АПР Володимиром Дужим взяли участь у заході, який був ініційований департаментом агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів.

Детальніше...

«Новорічна – ялинка 2017»

З метою недопущення самовільних рубок, безконтрольного перевезення та реалізації новорічних ялинок в районі створено оперативну рейдову групу з організації і проведення охоронних заходів від самовільних рубок лісових масивів, до складу якої входять державні представники Національної поліції, лісогосподарського підприємства та райдержадміністрації.

Детальніше...

До уваги суб’єктів господарювання які займаються виноградарством, садівництвом, хмелярством

Регіональною комісією, що діє за програмою 2801350 «Державна  підтримка розвитку хмелярства, закладення  молодих садів, виноградників та ягідників і нагляд за ними» проводиться прийом документів по відшкодуванню, бюджетними коштами, витрат (без урахування сум податку на додану вартість) суб’єктам господарювання, які займаються виноградництвом, садівництвом і хмелярством, незалежно від їх організаційно – правової форми та форми власності.

Детальніше...

Тривають осінньо-польові роботи в господарствах району

Аграрії Липовеччини придають максимальних зусиль  в проведенні польових робіт, однак погодні умови осені неабияк сповільнюють їх темпи. За даними оперативної звітності обмолочено близько 60% посівних площ сої при середньорайонній урожайності 22,7 ц/га.

Детальніше...

Аграрії Липовеччини прдовжують осінньо-польові роботи

На полях Липовеччини  в розпалі проходять осінньо-польові роботи. На даному етапі підійшла черга до збирання урожаїв решти сільськогосподарських культур, зокрема: гречки, соняшника, сої та кукурудзи.

Детальніше...