До уваги розпорядників державних коштів та учасників публічних закупівель

Центр Державних Замовлень – навчально-консультаційний центр у сфері публічних закупівель, що надає розпорядникам державних коштів та учасникам торгів юридичні послуги з питань організації та здійснення публічних закупівель, проводить курси навчання, організовує семінари, тренінги та конференції.

Детальніше...

Курси навчання та підвищення кваліфікації у сфері публічних закупівель «Публічні за-купівлі в Україні»

16 – 17 листопада   2017 року в м. Вінниці.

Місце проведення  семінару:

м. Вінниця, вул. Соборна , 87;   

Детальніше...

В області запроваджено механізм фінансової підтримки малого і середнього підприємництва

Розпорядженням голови облдержадміністрації  від  28 квітня  2017 року №303  «Про Порядок  часткового відшкодування  відсоткових ставок за кредитами, залученими суб’єктами малого і середнього підприємництва  на реалізацію  інвестиційних проектів» в області  запроваджено механізм  фінансової підтримки  малого і середнього  підприємництва.

Детальніше...

Про затвердження Порядку часткового відшкодування з обласного бюджету відсоткових ставок за кредитами, залученими суб’єктами малого і середнього підприємництва на реалізацію інвестиційних проектів

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 від 28 квітня 2017 року                                                             № 303

 Зареєстровано в Головному територіальному  управлінні юстиції у Вінницькій області 05 травня 2017 року за № 59/1397

 Про затвердження Порядку

часткового відшкодування з обласного

бюджету відсоткових ставок за кредитами,

залученими суб’єктами малого і середнього

підприємництва на реалізацію інвестиційних

проектів

Детальніше...

Щодо забезпечення інформування Про участь України у «Експо-2017»

Міжнародної спеціалізованої виставки «ЕКСПО - 2017»    (https://expo2017astana.com.),  яка відбудеться в м. Астана (Казахстан) у період з 10 червня по 10 вересня цього року. Основна тема виставки – «Енергія майбутнього».  Під час виставки Україна буде презентувати найкращі законодавчі напрацювання, сучасне обладнання та матеріали у сфері енергоефективності на всіх напрямках відновлюваної енергетики: сонячній, вітровій, гідроенергетиці, вирощування енергетичних культур, виробництво теплової та електричної енергії з відходів сільського господарства тощо. 

Детальніше...

Щодо міжнародної будівельної виставки в Катарі «Project Qatar-2017»

За інформацією Міністерства закордонних справ України з 8 по 11 травня 2017 року у м.Доха Держава Катар, відбудеться 14-а міжнародна будівельна виставка «Project Qatar» у якій планують взяти участь низка регіональних і міжнародних будівельних компаній.

Детальніше...

Щодо проведення Запорізького туристичного фестивалю-ярмарку

За підтримки Запорізької обласної державної адміністрації 22 квітня              2017 року о 10.00 на каскаді «Райдуга» в м. Запоріжжя, планується проведення Запорізького туристичного фестивалю-ярмарку «Запоріжжя – місто щастя» спільно з виконавчим комітетом Запорізької міської ради та ГО «Запорізька обласна туристична асоціація».

Детальніше...