інформаційно-роз’яснювальний семінар

Вінницька обласна  організація товариства «Знання»  запрошує

«12» січня  2018 р.     

на   інформаційно-роз’яснювальний семінар  

Старий – новий бухгалтерський рік:   закриваємо 2017,  зустрічаємо 2018.

Детальніше...

«Старий – новий бухгалтерський рік: закриваємо 2017, зустрічаємо 2018»

Вінницька обласна організація товариства «Знання»

П Р О Г Р А М А

інформаційно-консультативного  семінару   на тему:

«Старий – новий бухгалтерський рік: закриваємо 2017, зустрічаємо 2018»

Детальніше...

Щодо попередження шахрайських дій

Однією із найпоширеніших схем за якою діють шахраї є наступна: невідомі особи телефонують суб'єктам підприємницької діяльності області, в переважній більшості на номери телефонів розміщені в мережі Інтернет представляючись працівниками територіального органу фіскальної служби області в категоричній формі вимагають, щоб власник або керівник підприємства зателефонував начальнику відповідного органу ДФС на телефонний номер мобільного зв'язку,

Детальніше...

УВАГА! Національний агрофорум для платників податків

на тему: «Податки. Фінанси. Право» 

Дата проведення: 7 грудня 2017 р.

Місце проведення: м. Київ 

Початок семінару: 10 00 (початок реєстрації  з 09 30)

Детальніше...

Про запровадження системи проведення щоденних консультацій «Час платника»

Немирівська ОДПІ У ДФС у Вінницькій області повідомляє. З метою розгляду проблемних питань, пов’язаних із запровадженням системи автоматизованого моніторингу відповідності податкових накладних/розрахунків коригування критеріям оцінки ступеня ризиків, достатніх для зупинення реєстрації таких накладних/розрахунків в Єдиному реєстрі податкових накладних, Немирівською ОДПІ запроваджено «Час платника» – систему проведення щоденних консультацій по зупинених податкових накладних для платників, які мають прикладні питання.

Детальніше...

Національний податковий форум для платників податків

22 вересня 2017 року о 10 00 (початок реєстрації  з 09 30) у м. Київ, вул. Хрещатик 14, готель «Хрещатик» відбудеться національний податковий форум на тему: «Трансфертне ціноутворення, прибуток, податок на додану вартість».

Детальніше...

Обережно шахрайські дії

Управління внутрішньої безпеки ГУ ДФС у Вінницькій області, з метою запобігання можливим фактам дискредитації як територіальних органів ДФС так і окремих працівників фіскальної служби своїм листом від 25.07.2017 проінформувало про те, що протягом останнього часу на території Вінницької області поновились факти шахрайських дій від імені керівників територіальних підрозділів Державної фіскальної служби у Вінницькій області.

Детальніше...

Критерії оцінки ступеня ризиків, достатніх для зупинення реєстрації податкової накладної / розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних

З 20 червня 2017 року набрав чинності наказ Мінфіну від 13.06.2017 р. № 567 (далі — Наказ № 567), яким затверджено Критерії оцінки ступеня ризиків, достатніх для зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних, та вичерпний Перелік документів, достатніх для прийняття рішення про реєстрацію податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних.

Детальніше...

До уваги платників податків податку на додану вартість

ДФС повідомляє, що у разі зупинення реєстрації податкових накладних/розрахунків коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних (далі – Реєстр) відповідно до пункту 201.16 статті 201 Податкового кодексу України (далі – Кодекс), платник податку має право подати протягом 365 календарних днів, що настають за датою виникнення податкового зобов'язання, відображеного у такій податковій накладній/розрахунку коригування пояснення та/або копії документів, зазначені у підпункті «в» підпункту 201.16.1 пункту 201.16 статті 201 Кодексу.

Детальніше...

Cемінар з платниками ПДВ

Відповідно до Плану інформаційно-роз’яснювальної кампанії ДФС України щодо запровадження електронної системи управління ризиками при адмініструванні ПДВ інформуємо про проведення 30 червня  2017 р.  ( початок в 11-00) в актовому залі  Вінницької ОДПІ (м. Вінниця, вул. Костянтина Василенка, 21)

Детальніше...

Підприємницька діяльність на ринках

Підприємництво – це самостійна, ініціативна, систематична, на власний ризик господарська діяльність, що здійснюється суб’єктами господарювання (підприємцями) з метою досягнення економічних і соціальних результатів та одержання прибутку.

Детальніше...

Дочірні категорії