Громадське обговорення детального плану території

На підставі розпорядження Липовецької районної адміністрації №300 від 06.09.2017 р. «Про розроблення детального плану території за межами населеного пункту с. Росоша Росошанської сільської ради Липовецького району»

Детальніше...

На Липовеччині проводиться обстеження автомобільних доріг загального користування

Відповідно до доручення голови облдержадміністрації від 03.11.2017 року №01.01-11/6542 «Деякі питання обстеження автомобільних доріг загального користування місцевого значення, що передаються до сфери управління облдержадміністрації» в районі під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації - Дмитрів О.В. проводиться інвентаризація автомобільних доріг загального користування місцевого значення.

Детальніше...

Мітинг з нагоди Дня Гідності та Свободи

Сьогодні, 21 листопада, Україна відзначає День Гідності та Свободи.

З метою вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні на центральній площі міста біля Меморіалу Слави відбулися заходи присвячені революційним подіям.

Детальніше...

Основам шкільної медіації вчились у Турбові

Нещодавно на базі Турбівської ЗОШ №1 пройшов тренінг  «Базові навички медіатора Шкільної служби порозуміння». Участь у тренінгу взяли учні і педагоги  Сививківської, Вахнівської, Новоприлуцької та Староприлуцької шкіл.

Детальніше...

Районні заходи до Дня сільського господарства

Сьогодні 16 листопада Липовеччина, святковими урочистостями, засвідчила повагу хліборобам краю, за невтомну працю та вагомий особистий внесок у розвиток агропромислового виробництва району.

Привітати з професійним святом аграріїв району, прийшли перший заступник голови райдержадміністрації Ольга Дмитрів та голова районної ради Юрій Науменко.

Детальніше...