Актуальні питання району обговорили на семінарі з головами громад

8 червня в залі засідань райдержадміністрації відбувся семінар з головами та секретарями органів самоврядування Липовецького району. В його роботі  взяли участь начальники управлінь та відділів райдержадміністрації. Відкрив семінар голова районної ради Юрій Науменко. Спільно з першим заступником голови райдержадміністрації Ольгою Дмитрів він привітав із Днем народження секретарів органів самоврядування Наталію Мазурчак, Раїсу Вишнівську, Людмилу Віннічук та Богданівського сільського голову Галину Гуненко.

Детальніше...

Відпочинок в ’’Країні Веселковій’’ триває

Швидко плине час перебування дітей у міжшкільному таборі «Країні Веселковій», який діє на базі закладу позашкільної освіти ДЮЦі Липовецького району з 29.05. по 13.06. 2018 року.

 Організовуючи відпочинок та дозвілля 120 дітей із 3 шкіл міста, педагоги проводили різні свята, усні журнали, веселі старти, ігрові конкурси, цікаві екскурсії, із задоволенням брали участь в майстер - класах.

 Повчальним було відвідування районного відділення поліції.

Детальніше...

До уваги найбільш автотранспортних підприємств та вантажовідправників району!

З метою вжиття належних заходів щодо збереження несучої здатності конструкції дорожнього одягу від впливу динамічних навантажень в умовах підвищеної температури повітря з червня по вересень поточного року запроваджується обмеження руху для великовагових та/або великогабаритнихтранспортних засобів фактичною масою понад 24 тонни і навантаженням на вісь 7 тонн, крім транспортних засобів, що здійснюють перевезення небезпечних, швидкопсувних вантажів, живих тварин і птиці, а також перевезення, пов’язані із запобіганням або ліквідацією наслідків надзвичайних ситуацій. Діятиме обмеження у денну пору доби (з 9.00 до 22.00 год. за температури повітря вище +28 градусів).

Детальніше...

Липовецький районний сектор ГУ ДСНС інформує

Шановні батьки! Нагадуємо вам про дотримання правил безпечної поведінки дітьми.

Детальніше...

Участь колективів Липовецького районного будинку культури у ХХХ Міжнародній агропромисловій виставці «Агро – 2018» у м. Київ

З  6 по 9 червня в місті Києві проходить ювілейна ХХХ Міжнародна агропромислова виставка «Агро – 2018», метою проведення якої є вихід української продукції на світові ринки, подальший розвиток системи аграрної галузі, міжнародне співробітництво у галузях сільського та рибного господарства, харчової і переробної промисловості, сільськогосподарського машинобудування, пропаганда наукових досліджень в галузі агропромислового комплексу.

Детальніше...