Обласні військові комісари з усієї України вивчали досвід Вінниччини з організації та проведення навчань з питань територіальної оборони

20 вересня до Могилів-Подільського прибули військові комісари з усіх областей України, аби на прикладі загальних зборів та навчань військовозобов’язаних Могилів-Подільського району ознайомитись з системою організації заходів з територіальної оборони у Вінницькій області.

Детальніше...

29 жовтня поточного року відбудуться вибори у 9 об’єднаних територіальних громадах Вінниччини

Процедурні питання, пов’язані із виборчим процесом в ОТГ розглядалися сьогодні, 14 вересня, в ОДА на засіданні робочої групи , яка напрацювала проект рішення сесії обласної Ради «Про внесення змін до рішення 38 сесії обласної Ради 6 скликання від 24 червня 2015 року №894 «Про проект Перспективного плану формування територій громад Вінницької області». У засіданні взяли участь: перший заступник голови облдержадміністрації Андрій Гижко, заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк, керівники департаментів та управлінь облдержадміністрації.

Детальніше...

Україна має всі можливості увійти в ТОП-40 рейтингу Doing Business, - Володимир Гройсман

Україна має всі можливості в середньостроковій перспективі увійти до ТОП-40 країн рейтингу Всесвітнього банку Doing Business і запровадити розумні регуляції, які дозволять наростити сектор малого й середнього підприємництва в економіці і зробити його потужною точкою росту. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час зустрічі з підприємцями.    

Детальніше...

Виступ Президента України під час загальних дебатів 72-ї сесії Генеральної Асамблеї ООН

Вельмишановний пане Президенте,

Ваші високоповажності,

Пані та панове,

Від імені України я щиро вітаю поважного пана Мирослава Лайчака з обранням Президентом 72-ї сесії Генеральної Асамблеї ООН.

Детальніше...

Обговорено можливість розробки та впровадження районної програми «Будуй своє!»

20 вересня у райдержадміністрації відбулась робоча зустріч першого заступника голови райдержадміністрації Ольги Дмитрів, голови районної ради Юрія Науменка з керівниками банківських відділень «Ощадбанку» м. Вінниці: заступником начальника Вінницького відділення Грушко Т.В. та керівником відділення у м. Липовець Ошовською С.А.

Детальніше...