Липовеччина підвела підсумки життєдіяльності району за 2017 рік та визначила пріоритети на 2018-й

Сьогодні, 16 лютого, в приміщенні Липовецької райдержадміністрації відбулося розширене засідання  колегії  районної державної адміністрації.

В роботі колегії взяли участь народний депутат України Руслан Демчак, директор Департаменту агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів облдержадміністрації Микола Ткачук, перший заступник голови Липовецької райдержадміністрації Ольга Дмитрів, голова районної ради Юрій Науменко, а також члени колегії,  керівники управлінь, відділів та інших структурних підрозділів райдержадміністрації, керівники підприємств, установ та організацій району, голови Росошанської та Староприлуцької ОТГ, міської та сільських рад,  директори освітніх закладів району, представники ЗМІ.

Детальніше...

Черговий подарунок для наших захисників

Як повідомлялося  раніше, у вересні 2017 року в зону АТО із нашого району відправився санітарний автомобіль УАЗ-452Д. Сьогодні, 15 лютого, до райдержадміністрації завітав командир підрозділу військової частини, майор Василь Володимирович Ягуткін, який висловив щиру вдячність за надану волонтерську допомогу.

Детальніше...

Пам’ятаймо про мужність й відвагу воїнів-афганців

Сьогодні, 15 лютого, в залі засідань райдержадміністрації відбулися урочисті заходи з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 29-ї річниці виведення військ з Афганістану.

У заході взяли участь перший заступник голови райдержадміністрації Ольга Дмитрів, голова районної ради Юрій Науменко, ветерани-афганці.

Детальніше...

Підведено підсумки роботи медичної галузі за 2017 рік

Днями на базі Липовецької ЦРЛ відбулось засідання колегії райдержадміністрації, на якому розглянуто питання щодо підсумків роботи медицини у 2017 році та обговорено плани на 2018 рік.

В роботі колегії взяли участь перший заступник голови райдержадміністрації Ольга Дмитрів, голова районної ради Юрій Науменко, заступник голови райдержадміністрації Олег Фурманюк, члени колегії.

Детальніше...

Зустріч керівництва району з учасником АТО

Сьогодні, 12 лютого, у райдержадміністрації відбулася зустріч керівництва району з учасником бойових дій у зоні АТО Кривошеєм Назаром Анатолійовичем.

18-ти річний Назар, житель Іллінецького району с.Якубівки, навчався у Зозівському професійному аграрному ліцеї. Відразу зі студентської парти хлопець пішов служити за контрактом у 57-му окрему мотопіхотну бригаду Збройних Сил України. Ще зовсім юний, а вже пройшов бойовий шлях у Пісках Донецької області.

Детальніше...