Керівники району відвідали ветеранів-підпільників Другої світової війни

Стало доброю традицією з боку керівництва району, напередодні відзначення Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, відвідувати ветеранів війни. І цей рік не став виключенням.

6 травня, з метою вшанування подвигу українського народу та у зв’язку з 71-ю річницею перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, голова райдержадміністрації Іван Демихін, спільно з головою районної ради Юрієм Науменком та директором районного центру зайнятості Василем Ямпільським, відвідали ветеранів-підпільників Великої Вітчизняної війни,

а саме: Карнаух Ганну Захарівну із с. Росоша, Дячук Лукерію Антонівну із ст. Липовець та Ніну Максимівну Личак із м. Липовець.

В ході зустрічі керівники привітали ветеранів з наступаючим святом, побажали міцного здоров’я та мирного неба над головою.  Подякували за стійкість і мужність, за те, що пройшовши крізь спалахи вогняних років зуміли зберегти чистоту душі та помислів. На знак пошани та вдячності вручили продуктові набори.