Робочий візит до смт.Турбів

11 вересня, перший заступник голови райдержадміністрації Ольга Дмитрів спільно з начальником відділу архітектури та житлово-комунального господарства Т.В.Грицай, начальником відділу культури та туризму райдержадміністрації Г.О.Терлецьким здійснила робочий візит до Турбівської селищної територіальної громади.

Під час візиту керівники зустрілися з заступником селищного голови В.П. Дармограєм, вивчили проблемні питання Турбівської громади.

Далі керівники ознайомилися з реалізацією проекту, який фінансується за кошти Державного фонду регіонального розвитку та субвенції на соціально-економічний розвиток з державного бюджету «Реконструкція житлового будинку під побутові приміщення та влаштування спортивного майданчика по вул.Шкільна,15а смт.Турбів Липовецького району Вінницької області (перша черга)».

Оглянули хід будівельних робіт у приміщені де планується відкриття музичної школи та з’ясували терміни реалізації даних проектів.