Обговорили питання фінансування ремонту та утримання доріг у 2018 році

Сьогодні, 13 вересня під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Дмитрів О.В за участю начальника відділу містобудування та архітектури райдержадміністрації Грицай Т.В., начальника філії «Липовецький Райавтодор» Кицюка П.Д., головного інженера філії «Липовецький райавтодор» Матящука В.Г відбулася оперативна нарада з питань фінансування у 2018 році будівництва, ремонту та утримання доріг з Державного дорожнього фонду.

Прийнятими Верховною Радою України 17.11.2016 року законами України №1762-VIII «Про внесення змін до Закону України «Про джерела фінансування дорожнього господарства України» щодо вдосконалення механізму фінансування дорожньої галузі»» та №1763-VIII «Про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо вдосконалення механізму фінансування дорожньої галузі»  передбачається з 01 січня 2018 року виокремлення джерел фінансування дорожнього господарства в окремий Державний дорожній фонд у складі спеціального фонду Державного бюджету України.

Кошти передбачені у цьому фонді держава планує направити на:

- автодороги державного значення(60%);

- автодороги місцевого значення(35%);

- проведення заходів з безпеки дорожнього руху(5%).

В сою чергу субвенція з Державного дорожнього фонду, обласним бюджетом буде використовуватись на:

-будівництво, ремонт, утримання доріг місцевого значення (80%);

- ремонт вулиць і доріг комунальної власності (20%).

Під час наради керівники обговорили стан доріг у Липовецькому районі та необхідний обсяг робіт на ділянках доріг загального користування місцевого значення, які потребують першочергового ремонту у 2018 році, а також питання ремонту містків та підготовки філії до роботи в умовах осінньо-зимового періоду 2017-2018 років.

За результатами зустрічі керівник філії «Липовецький Райавтодор» отримав відповідні доручення по вирішенню даних питань.