Різдвяне диво

12 січня, на базі районного будинку культури, відбувся VІІ районний фестиваль народної творчості «Різдвяне диво». На фестиваль запрошувались делегації від сільських територіальних громад та співочі колективи клубних закладів культури району. 20 сільських територіальних громад та 1 об’єднана Росошанська територіальна громада завітали на свято.

З вітальним словом до присутніх звернулися: начальник відділу культури і туризму районної державної адміністрації Геннадій Терлецький, перший заступник голови районної державної адміністрації Ольга Дмитрів, голова районної ради Юрій Науменко, помічник народного депутата України по Липовецькому виборчому округу Людмила Лаврова. Керівники вручили подяки учасникам свята.

В рамках проведення фестивалю проходили конкурси на «Кращий Різдвяний калач» та «Краща новорічна щедрівка». Серед переможців у номінації «Кращий Різдвяний калач»:

-         І місце                 Трощанська сільська територіальна громада

-         ІІ місце                Вахнівська сільська територіальна громада

Війтовецька сільська територіальна громада

-         ІІІ місце               Лукашівська сільська територіальна громада

Білянська сільська територіальна громада

Переможцями у номінації «Краща новорічна щедрівка» визнано:

-         І місце                 вокальний жіночий ансамбль «ОБЕРІГ»

Зозівського сільського будинку культури

-         ІІ місце                вокальний жіночий колектив «НАДВЕЧІР’Я»

Вахнівського сільського будинку культури

-         ІІІ місце               вокальний жіночий ансамбль «КАЛИНА»