74-та річниця визволення с.Нападівки від німецько-фашистських загарбників

12 березня, нападівчани відзначали 74-ту річницю визволення населеного пункту від німецько-фашистських загарбників. Захід розпочався біля братської могили в якій поховані полеглі в бою за село солдати. Серед них і наші земляки із Погребища, інших населених пунктів Вінниччини та України.
Перед учасниками зібрання виступив сільський голова Василь Щербанюк. Він зазначив, що 11 березня у громаді - один із радісних та святкових днів, адже на початку березня з нападівської землі було вигнано ворога.

Війна забрала чимало життів, як захисників так і мирних жителів, серед них 163 бійця, які віддали життя за визволення Нападівки. Низько схиляємо голови перед їх світлою пам"яттю.

Із знаменною подією нападівчан привітали заступник голови райдержадміністрації Олег Фурманюк, заступник голови районної ради Руслан Танасюк, голова ТОВ "Агрофірма Нападівська" Сергій Петренко, голова районної ветеранської організації Валентина Левкович, голова сільської ветеранської організації Василь Кравчук, майор з в/ч Віталій Соколюк, військовий комісар Липовецького РВК Віктор Чуба.
під час мітингу-пам’яті присутні, х
вилиною мовчання вшанували пам"ять полеглих бійців та поклали квіти до підніжжя пам"ятника.

Продовжились заходи у приміщенні Нападівського сільського клубу. На запрошення Василя Щербанюка, до нападівчан завітав ансамбль із військової частини 0630.

Чудова концертна програма духового оркестру, сольні номери співаків ансамблю створили у залі святкову атмосферу.

Жителі громади щиро зустрічали гостей на сцені, а віночок українських пісень, у виконанні духового оркестру викликав гарячі аплодисменти.

Відімені односельчан, сільський голова висловив глибоку вдячність за святковий концерт та дружні відносини які підтримуються із військовими та з кожним роком міцніють.