Підтримайте ініціативу дітей Липовецького району

Шкільні служби порозуміння Липовецького району беруть участь у Всеукраїнському конкурсі на кращу службу, оголошеному Мережею правового розвитку.Мета конкурсу – підвищення ефективності уникнення та розв’язання конфліктних ситуацій в шкільному середовищі,

популяризація альтернативних методів вирішення конфліктів в освітньому середовищі за допомогою медіації, виявлення та поширення кращого досвіду роботи з організації шкільних служб порозуміння. Для участі в конкурсі діти з   шкіл Липовецького району створили мотиваційні відео «Чому моя ШСП найкраща» .  У відео-презентаціях діти розповідали про свій досвід медіації, демонстрували свої навички з розв’язання конфліктів, творчі здібності. Діти і педагоги шкіл звертаються з проханням до мешканців Липовецького району – підтримати наші ініціативи, подивитись відео і поставити відмітку «мені подобається» на ютуб-каналі Мережі правового розвитку https://www.youtube.com/channel/UCjUPet7juv-zb-_fV97XWew.
         Проект «
Розвиток шкільних служб порозуміння в рамках Мережі правового розвитку» впроваджує  у Липовецькому районі Вінницької області ГО «Білозерський центр регіонального розвитку» у партнерстві з членами Мережі правового розвитку – ГО «Подільський центр прав людини  за фінансової підтримки Міжнародного фонду «Відродження». Завдяки діяльності проекту створено 8 шкільних служб порозуміння -  «Шанс» (Липовецька загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №2 Липовецької районної ради Вінницької області), «Злагода» (Липовецька загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №1 ім. В. ЛипківськогоЛиповецької районної ради Вінницької області), «Компроміс» (заклад «Навчально-виховний комплекс: Росошанська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. – дошкільний навчальний заклад «Сонечко»» Росошанської ОТГ Липовецького району Вінницької області.), «Довіра» (Зозівська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. Липовецької районної ради  Вінницької області), "Крок назустріч" (Турбівської ЗОШ І-ІІІ ст. Липовецької районної ради  Вінницької області) , "Ейрена" (Сививківської ЗОШ І-ІІ ст. Липовецької районної ради  Вінницької області) ,  "Компроміс" (Вахнівської ЗОШ І-ІІІ ст. Липовецької районної ради  Вінницької області)  та "Діалог" (Староприлуцької ЗОШ І-ІІІ ст. Липовецької районної ради  Вінницької області).