Відбулося спільне засідання постійних комісій

Сьогодні у райдержадміністрації відбулося спільне засідання постійних комісій, на якому депутати розглянули питання, що плануються для внесення на чергову 24 сесію районної ради.

Першим питанням порядку денного є звіт голови районної ради за 2017 рік. Більшість з присутніх депутатів вже ознайомилися з ним у газеті «Липовецькі вісті» від 11.05.2018 р. Голова районної ради Юрій Науменко акцентував увагу присутніх на основних тезах свого виступу.

Про внесення змін до рішення 18 сесії 7 скликання від 20 жовтня 2017 року №245 "Про районну Програму забезпечення виконання Липовецькою районною державною адміністрацією делегованих їй районною радою повноважень на 2017-2018 роки" доповідав Олег Михайлович Фурманюк, заступник голови райдержадміністрації, депутат районної ради.

Також депутати заслухали інформацію про внесення змін до рішення 10 сесії районної ради 7 скликання від 23 грудня 2016 року № 149 "Про Районну програму військово-патріотичного виховання, підготовки молоді до служби в Збройних Силах України, рекламування та пропагування військової служби за контрактом у Збройних Силах України на 2017-2021 роки" (зі змінами).

Валентина Бичкова, начальник управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації, доповідала про внесення змін до рішення 20 сесії районної ради 7 скликання від 22 грудня 2017 року №277 "Про Районну програму щодо підвищення якості надання послуг управлінням праці та соціального захисту населення райдержадміністрації на 2018-2020 роки" та про звільнення громадян від плати за надання соціальних послуг комунальною установою "Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Липовецького району".

Депутат районної ради, начальник відділу культури та туризму Геннадій Терлецький проінформував присутніх щодо питаньзатвердження у новій редакції Статуту Липовецької центральної районної бібліотеки,   а також про передачу бібліотечного фонду зі спільної власності територіальних громад міста, селища та сіл Липовецького району у комунальну власність Росошанської об'єднаної територіальної громади.

Заступник голови районної ради Руслан Танасюк озвучив низку питань, що потребують розгляду депутатським корпусом, серед них:

-- Про затвердження Положення про порядок проведення конкурсу на заміщення вакантних посад фахівців комунальної установи "Інклюзивно-ресурсний центр" Липовецької районної ради Вінницької області;

-- Про призначення директора комунальної установи "Інклюзивно-ресурсний центр" Липовецької районної ради Вінницької області;

-- Про надання дозволу комунальному закладу "Центр первинної медико-санітарної допомоги" Липовецької районної ради Вінницької області на придбання технічних засобів;

-- Про зняття з контролю рішень районної ради.

Начальник відділу юридичної, кадрової роботи та питань комунальної власності виконавчого апарату районної ради Алла Коцюбняк повідомила присутнім інформацію про розпорядження голови.

На питання щодо матеріалів «Про затвердження проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж адміністративно-територіального утворення села Славна Славнянської сільської ради Липовецького району Вінницької області» депутатам відповідала Катерина Смішко, начальник відділу у Липовецькому районі міжрайонного управління у Калинівському та Липовецькому районах Головного управління Держгеокадастру у Вінницькій області.