Центр надання адміністративних послуг при Липовецькій райдержадміністрації

Адреса: м. Липовець, вул. Некрасова, буд 4.

Керівник центру: Поєдинок Галина Анатоліївна (тел.: 2-14-42)

Адміністратор Центру: Решетар Ігор Юрійович (тел.: 2-19-88)

Центр надання адміністративних  послуг розпочав роботу з 1 січня 2014 р.

Центр розташований на першому поверсі  в адміністративному   приміщенні  бувшої санітарно-епідеміологічної станції, загальна площа  вище означеного Центру складає 165,2 кв.м.

Вхід до Центру облаштований пандусом. На  вході до будівлі розміщена інформаційна вивіска з найменуванням Центру  та графіком його роботи.

Графік прийому суб’єктів звернень у Центрі:

Понеділок, вівторок, середа, четвер, п’ятниця з 8.00 до 17.00.

Вихідний день – субота, неділя

Створені  належні умови для прийому та обслуговування громадян. У приміщені Центру розміщені інформаційні стенди із переліком 65 адміністративних послуг, які надаються у вище означеному Центрі,  зразки заповнення  заяв та необхідних для отримання адміністративних послуг документів. Центр частково укомплектований меблями та офісною оргтехнікою: 2 комп’ютери, принтер, телефон. У приміщенні забезпечено доступ до мережі Інтернет. Встановлено скриньку для висловлення суб’єктами звернень зауважень і пропозицій щодо якості надання адміністративних послуг.

В Центрі працюють спеціалісти: державний адміністратор та адміністратор ЦНАП, які приймають відвідувачів  та надають необхідні консультації і допомогу у заповненні бланка заяви. Всього  залучено до роботи Центру 9 суб’єктів надання адміністративних послуг.

Станом на звітну дату спеціалістами Центру прийнято 6710 заяв від громадян, найбільша частка питань віднесена до  роботи  відділу Держземагенства.