Обрано нового голову громадської ради при Липовецькій райдержадміністрації

12 липня у райдержадміністрації, за участю голови райдержадміністрації Івана Демихіна та заступника голови районної ради Руслана Танасюка, відбулось засідання громадської ради, на якому розглядалися організаційні питання діяльності ради. Зокрема, про внесення змін до складу громадської ради, обрання голови громадської ради, а також про суспільно-політичну ситуацію у районі.

Детальніше...

Спільне засідання Громадської ради та Ради старійшин при голові райдержадміністрації

15 липня в залі засідань райдержадміністрації відбулося спільне  засідання Громадської ради при райдержадміністрації та Ради старійшин при голові райдержадміністрації за участю  голови райдержадміністрації Івана Демихіна та голови районної ради Юрія Науменка.

Детальніше...

Чергове засідання Громадської ради при Липовецькій райдержадміністрації

 8 жовтня у райдержадміністрації відбулося чергове засідання Громадської ради при Липовецькій райдержадміністрації, у якому взяв участь голова райдержадміністрації Іван Демихін.

Згідно порядку денного на розгляд виносились наступні питання:

Про підсумки діяльності господарського комплексу району за 9 місяців 2014 року, про що поінформував членів громадської ради голова райдержадміністрації І.П. Демихін, та про позачергові вибори депутатів України – голова громадської ради М.Т. Грушко.

Детальніше...

Засідання Громадської ради при райдержадміністрації

11 липня відбулося засідання Громадської ради при райдержадміністрації, у якому взяли участь голова райдержадміністрації Іван Демихін, заступник голови райдержадміністрації Олег Фурманюк, члени Громадської ради, представник ЗМІ.

Основні питання які  виносились на обговорення – відзначення у районі Дня Незалежності України та оновлення районної Дошки пошани.

Детальніше...

Спільне засідання Громадської ради та Ради старійшин при голові райдержадміністрації

18 квітня в приміщенні райдержадміністрації відбулося спільне  засідання Громадської ради та Ради старійшин за участю  голови райдержадміністрації Демихіна І.П.

Основними питаннями які  були винесені на обговорення :

-         про відзначення 28 річниці трагедії на Чорнобильській АЕС;

-         щодо належної підготовки до святкування 69-ї річниці Перемоги у ВВв.

Детальніше...

Засідання «Громадської ради»

25 червня 2011 року в  райдержадміністрації відбулося засідання «Громадської ради»,

Детальніше...

Громадська рада при Липовецькій РДА

      11 лютого у залі засідань Липовецької райдержадміністрації відбулись установчі збори громадської ради та перше засідання відповідно до Постанови КМУ від 3 листопада 2010 року № 996 "Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики" та рішення громадської колегії при районній державній адміністрації №1 від 26 січня 2011 року "Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики", яким затверджено ініціативну групу з підготовки та проведення установчих зборів для обрання громадської ради при райдержадміністрації на 2011 - 2013 роки.

Детальніше...

Увіковічнимо пам’ять про загиблих Героїв у зоні АТО

16 березня відбулось засідання Громадської ради при Липовецькій райдержадміністрації, у якому взяв участь голова райдержадміністрації Іван Демихін.

Згідно порядку денного на розгляд були винесені питання щодо встановлення в м.Липовець пам’ятних знаків жертвам Чорнобилю, оскільки в наступному, 2016 році минатиме 30 років  з часу трагедії на Чорнобильській АЕС та Героям, які загинули на сході України під час бойових дій у зоні АТО.

Детальніше...

Підготовку до 25-ї річниці незалежності України обговорили на спільному засіданні Ради старійшин та Громадської ради при райдержадміністрації

Сьогодні, 09 серпня, в залі засідань райдержадміністрації відбулося спільне засідання Громадської ради та Ради старійшин при голові райдержадміністрації.

У засіданні взяли участь  голова райдержадміністрації Іван Демихін, голова районної ради Юрій Науменко, члени громадської ради та ради старійшин.

Детальніше...