ОФОРМЛЕННЯ ЗАПИТУ НА ІНФОРМАЦІЮ

Запит на інформацію до Липовецької районної державної адміністрації (індивідуальний або колективний) може подаватися в усній, письмовій чи іншій формі (поштою, факсом, телефоном, електронною поштою) на вибір запитувача:

• особисто (з наданням консультації): кабінет головного спеціаліста з питань звернень громадян (перший поверх) (для осіб з обмеженими можливостями);

• поштою на адресу: 22500, м.Липовець, вул. Героїв Майдану,4; Липовецький р-н; Липовецька районна державна адміністрація (на конверті вказувати "Публічна інформація");

• факсом - (258) 2-33-03;

• телефоном - (258) 2-20-58;

• електронною поштою -

Форма для подання інформаційного запиту

Якщо запитувана запитувачем інформація передбачає виготовлення копій документів обсягом більш як 10 сторінок, то відповідно до пунктів 2, 3 статті 21 Закону України «Про доступ до публічної інформації» запитувач зобов’язаний відшкодувати фактичні витрати на копіювання та друк відповідно до розпорядженням голови райдержадміністрації від 22 червня 2012 року № 270 «Про затвердження Порядку відшкодування та розміру фактичних витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію у Липовецькій райдержадміністрації», зареєстрованим в Головному управлінні юстиції у Липовецькому районі від 25 червня 2012 року за №8/223, опублікованим у районній газеті «Липовецькі вісті» від 06 липня 2012 року №49.

Кошти перераховувати:

Одержувач: Райдержадміністрація

Банк: УДКСУ у Липовецькому районі; Вінницької області

р/р 35218001000513

МФО 802015

Код ЄДРПОУ: 03084701

Призначення платежу: КЕКВ 1131. Відшкодування витрат на копіювання (друк) за запитом (витратні матеріали)

Контактна інформація для подання запитів на інформацію у місцеві органи влади та органи місцевого самоврядування Вінницької області