Інформація про місцезнаходження, поштова адреса, номери засобів зв'язку, адреса електронної пошти райдержадміністрації.

Запит на інформацію до Липовецької районної державної адміністрації (індивідуальний або колективний) може подаватися в усній, письмовій чи іншій формі (поштою, факсом, телефоном, електронною поштою) на вибір запитувача:

· особисто (з наданням консультації): кабінет головного спеціаліста з питань звернень громадян (перший поверх) (для осіб з обмеженими можливостями);

· поштою на адресу: 22500, м.Липовець, вул. Героїв Майдану,4

Липовецький р-н; Липовецька районна державна адміністрація (на конверті вказувати "Публічна інформація");

· факсом - (258) 2-33-05;

· телефоном - (258) 2-20-58;