Про забезпечення виконання Закону України «Про очищення влади»

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

Від  “  01  ” грудня   2014 р.                                                     № 383

Про забезпечення виконання Закону України «Про очищення влади»

Відповідно до статей 2, 25 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», Закону України «Про очищення влади», Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених  частинами  третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 року  № 563, розпорядження обласної державної адміністрації від 21 листопада 2014 року № 696:

1. Визначити відділ кадрової роботи та нагород апарату райдержадміністрації  відповідальним за проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади».

2. Встановити, що для організації та проведення перевірок спільно із відділом кадрової роботи та нагород апарату райдержадміністрації залучаються юридичний сектор апарату райдержадміністрації та головний спеціаліст з питань запобігання та протидії корупції, взаємодії з правоохоронними органами апарату райдержадміністрації в межах питань, віднесених до їх компетенції.

3. Відділу інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю (Космина О.О.) забезпечити оприлюднення на офіційному веб-сайті райдержадміністрації інформації про проведення перевірок в апараті та  структурних підрозділах райдержадміністрації, в органах, які підпорядковуються райдержадміністрації, у разі коли в таких органах відсутня технічна можливість для оприлюднення відповідної інформації.

4. Керівникам структурних підрозділів райдержадміністрації забезпечити виконання Закону України «Про очищення влади», Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 року № 563.

5. Дане розпорядження підлягає опублікуванню в місцевих засобах масової інформації (газета «Липовецькі вісті»).

6. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на керівника апарату райдержадміністрації Скоцького О.І.

Перший заступник голови

райдержаадміністрації                                                               О. ДМИТРІВ