Інформація про результати перевірки, передбаченої Законом України “Про очищення влади” управління економіки райдержадміністрації

Інформаціяпро результати перевірки, передбаченої Законом України “Про очищення влади” управління економіки райдержадміністрації щодо:

ГРЕБЕНЮК Тетяни Дмитрівни

Відповідно до пунктів 1 і 2 частини п’ятої статті 5 Закону України “Про очищення влади” та Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 року № 563, управлінням економіки  Липовецької районної державної адміністрації проведено перевірку достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”, щодо ГРЕБЕНЮК Тетяни Дмитрівни,яка працює на посаді заступника начальника управління економіки Липовецької районної державної адміністрації.

За результатами проведеної перевірки встановлено, що доГРЕБЕНЮК Т.Д. не застосовуються заборони, визначені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”.

03.12.2015р.

СЕРЕДИ Світлани Михайлівни

Відповідно до пунктів 1 і 2 частини п’ятої статті 5 Закону України “Про очищення влади” та Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 року № 563, управлінням економіки  Липовецької районної державної адміністрації проведено перевірку достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”, щодо, СЕРЕДИ Світлани Михайлівни, яка працює на посаді начальника відділу аналізу та прогнозування регіонального розвитку управління економіки Липовецької районної державної адміністрації Вінницької області.

За результатами проведеної перевірки встановлено, що доСЕРЕДИ С. М. не застосовуються заборони, визначені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”.

ВІТРУК Людмили Петрівни

Відповідно до пунктів 1 і 2 частини п’ятої статті 5 Закону України “Про очищення влади” та Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 року № 563, управлінням економіки  Липовецької районної державної адміністрації проведено перевірку достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”, щодо,ВІТРУК Людмили Петрівни, яка працює на посаді головного спеціаліста відділу аналізу та прогнозування регіонального розвитку управління економіки Липовецької районної державної адміністрації Вінницької області.

За результатами проведеної перевірки встановлено, що до ВІТРУК Л. П.не застосовуються заборони, визначені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”.

КРИВОРУЧЕНКО Ірини Іванівни

Відповідно до пунктів 1 і 2 частини п’ятої статті 5 Закону України “Про очищення влади” та Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 року № 563, управлінням економіки  Липовецької районної державної адміністрації проведено перевірку достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”, щодо, КРИВОРУЧЕНКО Ірини Іванівни, яка працює на посаді адміністраторавідділу адміністративних послугуправління економіки Липовецької районної державної адміністрації Вінницької області.

За результатами проведеної перевірки встановлено, що доКРИВОРУЧЕНКО Ірини Іванівни не застосовуються заборони, визначені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”.