8 листопада відбувся виїзд фахівців із соціальної роботи комунального закладу «Липовецький районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді», Липовецької районної ради, спільно із спеціалістами служби у справах дітей райдержадміністрації у Струтинську територіальну громаду.

Члени  робочої  групи  відвідали сім’ї та провели соціальну роботу щодо попередження сімейного неблагополуччя, протидії насилля в сім’ї, формування усвідомленого та відповідального батьківства у сім’ях, які ухиляються від виконання батьківських обов’язків.

Днями,  з метою надання адресних соціальних послуг різним категоріям сімей, відбувся спільний виїзд працівників комунального закладу "Липовецький районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді" та служби у справах дітей райдержадміністрації, у Лукашівську територіальну громаду. До відвідування сімей, за місцем проживання, долучилися і інші суб’єкти соціальної роботи: члени опікунської ради  та дільничний інспектор, закріплений за громадою.

За ініціативи комунального закладу «Липовецький районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді», у співпраці із Липовецькою  центральною районною бібліотекою, організовано тематичну виставку на тему протидії торгівлі людьми. В читальному залі розміщено матеріали з питань запобігання та протидії торгівлі людьми.

Метою виставки є ознайомлення відвідувачів бібліотеки з проблемою, видами, причинами й наслідками торгівлі людьми.

Днями, за ініціативи комунального закладу «Липовецький районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді», відбувся виїзд фахівців із соціальної роботи у село Зозівка, з метою надання адресних соціальних послуг  сім'ям  різних категорій.

Відвідано сім’ї, які перебувають в складних життєвих обставинах та  сім'ї опікунів/піклувальників. Здійснено соціальну роботу щодо  попередження сімейного неблагополуччя, налагодження міжособистісних взаємовідносин, формування усвідомленого та відповідального батьківства.

21 жовтня комунальним закладом «Липовецький районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді» був здійснений плановий виїзд у Брицьку територіальну громаду для здійснення соціальної роботи.

Під час виїзду, було відвідано 5 сімей, що перебувають в складних життєвих обставинах, в яких виховується 20 дітей, з них одна дитина новонароджена.

10 жовтня, працівниками комунального закладу «Липовецький районний центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді» Липовецької районної ради, здійснено виїзд до Вахнівської територіальної громади.

В ході виїзду було відвідано багатодітні сім’ї, сім’ї, які перебувають в складних життєвих обставинах, сім’ї, які мають ризик потрапляння в складні життєві обставини, сім’ї, в яких нещодавно народились діти та сім’ї, у яких виховуються діти з обмеженими функціональними можливостями.

Минулого тижня, працівники комунального  закладу «Липовецький районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді» Липовецької районної ради здійснили виїзд у Щасливську  територіальну громаду. Спільно із сільським  головою Щасливської сільської ради,  було обстежено умови проживання сімей, що перебувають у складних життєвих обставинах; розпочато здійснення оцінок потреб сімей у яких виховуються діти з інвалідністю; перевірено доцільність використання коштів державної соціальної допомоги у сім’ях, де є новонароджені діти та багатодітних сімей, які отримують допомогу на дітей віком до 6-ти років.

10 жовтня, у Всесвітній день охорони психічного здоров'я, працівники  комунального закладу "Липовецький районний центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді "Липовецької районної ради,   спільно із працівниками філії ДУ «Центр пробації», провели   виховну роботу із громадянином Г., який перебуває на обліку у секторі пробації, на тему: "Профілактика стресу".

Днями, працівники комунального закладу Липовецької районної ради  «Липовецький районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді» здійснили  плановий виїзд  у Попівську територіальну громаду.

Анонсы событий

• Про район