У зв’язку з  підготовкою та проведення у 2018 році Заходівз нагоди Дня охорони праці до органів державної влади, органів місцевого самоврядування, роботодавців, профспілок, засобів масової інформації, керівників і працівників підприємств, установ та організацій звертаємося.

Згідно з Указом Президента України «Про День охорони праці» від 18 серпня 2006 р. №685/2006 щорічно 28 квітня відзначається день охорони праці. Він збігається в часі із Всесвітнім днем охорони праці і проводиться на підприємствах, установах, організаціях усіх форм власності.

У  квітні цього  року  розпорядженням першого заступника  голови  райдержадміністрації затверджено план  заходів  з  відзначення  в  районі  Дня  охорони  праці в  2017 році 

Згідно з Указом Президента України «Про День охорони праці» від 18 серпня 2006 р. №685/2006  щорічно  28 квітня відзначається день охорони праці. Він збігається в часі із Всесвітнім днем охорони праці і проводиться на підприємствах, установах, організаціях усіх форм власності та галузей економічної діяльності. Темою цьогорічного Всесвітнього дня охорони праці  буде «Удосконалення збору та використання даних про безпеку та гігієну праці».

27 грудня  відбулося засідання Координаційної ради з питань безпечної життєдіяльності населення району  під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Олега Фурманюка та за участю представників роботодавців, профспілок, членів Координаційної ради.

Спекотний мікроклімат має шкідливий вплив на організм людини, викликаючи погіршення  самопочуття, зниження працездатності, загострення хронічних хвороб. Особливо це стосується тих, хто працює на відкритих місцевостях, у виробничих та громадських приміщеннях без кондиціювання.

Традиційно в кінці квітня в усіх регіонах світу уряди, профспілки, організації роботодавців та спеціалісти-практики у сфері охорони праці організовують заходи з відзначення Дня охорони праці.

ШАНОВНІ КОЛЕГИ!

За ініціативи Міжнародної організації праці (МОП) з метою привернення уваги світової спільноти до питань охорони праці та смертності працівників на робочому місці щорічно 28 квітня, починаючи з 2002 року, понад 100 країн світу відзначають Всесвітній день охорони праці.

23 лютого в райдержадміністрації  відбулось  засідання круглого столу під девізом  «Попередження нещасних випадків при використанні газу у побуті».

У засіданні взяли участь заступник голови райдержадміністрації Олег Фурманюк, начальник Липовецької дільниці Іллінецького МУГГ Роман Найда,

16 лютого, під головуванням заступника голови райдержадміністрації Олега Фурманюка відбулося засідання Координаційної ради з питань безпечної життєдіяльності населення.

Шановні керівники та працівники сільськогосподарських підприємств!

З початком проведення весняно-польових робіт в агропромисловому комплексі значно зростають обсяги та інтенсивність виконання відповідних технологічних операцій, пов’язаних з посівною компанією.

Девіз 2015 року – Приєднуйтесь до формування превентивної культури охорони праці.

Звернення Організаційного комітету з підготовки та проведення у 2015 році заходів з нагоди Дня охорони праці в Україні до центральних та місцевих органів виконавчої влади, Ради міністрів Автономної Республіки Крим, органів місцевого самоврядування, роботодавців, профспілок, засобів масової інформації, керівників і працівників підприємств, установ та організацій.

Під час проведення весняно-польових робіт вкрай необхідно звернути увагу керівникам підприємств агропромислового комплексу на створення безпечних і здорових умов праці, на зниження нещасних випадків на виробництві.

Управлінням праці та соціального захисту населення райдержадміністрації  спільно з представником Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві  проведено вивчення дотримання вимог чинного законодавства з питань охорони праці  у Зозівському професійно-технічному ліцеї, школі та дитячому садочку села Зозів Липовецького району.

05 грудня 2014 року в залі засідань районної держадміністрації відбулось чергове засідання Координаційної ради з питань безпечної життєдіяльності населення під головуванням заступника голови райдержадміністрації О.М.Фурманюка, голови Координаційної ради з питань безпечної життєдіяльності населенняПроведення засідання Координаційної ради з питань безпечної життєдіяльності населення району забезпечувало управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації.