Розпорядження № 163

ЛИПОВЕЦЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

Від „ 24 " червня 2005 р.                                                              №  163

Про  єдиний дозвільний офіс

Відповідно до пункту 5 статті 19 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", пункту 2.4. розпорядження голови облдержадміністрації від                   6 червня 2005р № 314 „Про заходи щодо забезпечення лібералізації підприємницької діяльності і державної підтримки підприємництва в області" та з метою створення сприятливих умов для отримання суб'єктами господарювання документів дозвільного характеру за принципом організаційної єдності :

1.    Утворити єдиний дозвільний офіс Липовецького району.

2.    Затвердити склад єдиного дозвільного офісу Липовецького району згідно з додатком.

3.    Виконання обов'язків адміністратора єдиного дозвільного офісу покласти на начальника інспекції державного будівельно-архітектурного контролю райдержадміністрації Бабича Романа Васильовича.

4.    Адміністратору єдиного дозвільного офісу Бабичу Р.В. спільно з начальником юридичного відділу апарату райдержадміністрації  Русецькою О.М. розробити положення про єдиний дозвільний офіс Липовецького району та його регламент.

5.    Єдиному дозвільному офісу розпочати надання адміністративних послуг з              1 липня 2005 року згідно з Положенням та регламентом роботи.

6.    Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації, керівника апарату Дмитрів О.В.

Голова районної державної

адміністрації                                                            Василь БАЛДИНЮК

до розпорядженням голови

від „24" червня 2005р.  № 163