Цим дітям потрібна родина!

Батьки – це найдорожче, що є у кожної дитини. Людина сильна тоді, коли вона не одинока, коли її є кому підтримати, коли у неї є сім'я. Адже сім'я – це той причал, до якого пристаєш, ховаючись від бід та незгод, де знаходиш спокій та затишок. На жаль, не всі діти пізнали батьківську турботу та материнську ласку.

Нині в Україні час реформування інтернатних закладів. Це досить складний шлях, який ми маємо пройти всі разом заради світлого майбутнього дітей, що обділені материнською любов’ю. І наше завдання – знайти для кожної такої дитини сім’ю та родину.

На даний час з Липовецького району 6 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, перебувають в інтернатних закладах та чекають на люблячу родину. Тому нашим спільним завданням є запалити в дитячих очах вогники радості і щастя, допомогти їм знайти маму і тата.

Миколка, 7 років.

Життєрадісний, допитливий, енергійний хлопчик. Любить, коли йому приділяють увагу.

Оксанка,14 років.

Поміркована, спокійна, ввічлива, чуйна дівчина. Любить читати книги.

Анастасія,16 років.

Весела, дружелюбна рішуча дівчина. Завжди готова прийти на допомогу.

Дмитрик, 11 років.

Цілеспрямований, трудолюбивий хлопчик, який надзвичайно мріє про сім’ю.

Тетянка, 13 років.

Вихована, щедра, енергійна дівчина. Любить спорт, музику і танці.

Микола, 14 років.

Уважний, відповідальний, щирий. Любить малювати та цікавиться технікою.

Якщо ви бажаєте взяти участь у вирішенні долі цих дітей, отримати детальнішу інформацію про них та прийняти їх у свою родину, звертайтесь до служби у справах дітей райдержадміністрації або телефонуйте 2-14-47.

Спеціаліст служби у справах дітей РДА

Вікторія ДІТКІВСЬКА

Жовтень 2019