Спільне засідання Громадської ради та Ради старійшин при голові райдержадміністрації

15 липня в залі засідань райдержадміністрації відбулося спільне  засідання Громадської ради при райдержадміністрації та Ради старійшин при голові райдержадміністрації за участю  голови райдержадміністрації Івана Демихіна та голови районної ради Юрія Науменка.

Розпочав засідання голова райдержадміністрації Демихін І.П. та озвучив порядок денний, відповідно до якого на розгляд виносились наступні питання:

Про підготовку до відзначення на Липовеччині Дня Незалежності України;

Про нагородження почесною відзнакою «За заслуги перед Липовеччиною»;

Про затвердження тексту напису на меморіальній дошці увіковічення пам’яті героїв – земляків, загиблих в зоні АТО на пам’ятнику, збудованому на їх честь;

За пропозицією голови Громадської ради Миколи Грушка, до порядку денного було включено питання про відкриття меморіальної дошки Шевчуку С.І. в с. Росоша та прийнято рішення підготувати відповідний лист голові територіальної громади.

Під час засідання присутні обговорили попередній план проведення урочистостей з нагоди Дня Незалежності України, під час яких планується відкриття пам’ятника загиблим в зоні АТО.

Також прийнято рішення, за поданням Громадської ради та ради старійшин, присвоїти загиблим у зоні проведення АТО землякам почесні відзнаки  «За заслуги перед Липовеччиною».

В ході дискусій, члени рад погодили текст напису на пам’ятнику загиблим в зоні АТО, відповідно до запропонованого варіанту.

Березень 2019