Спільне засідання Громадської ради та Ради старійшин при голові райдержадміністрації

18 квітня в приміщенні райдержадміністрації відбулося спільне  засідання Громадської ради та Ради старійшин за участю  голови райдержадміністрації Демихіна І.П.

Основними питаннями які  були винесені на обговорення :

-         про відзначення 28 річниці трагедії на Чорнобильській АЕС;

-         щодо належної підготовки до святкування 69-ї річниці Перемоги у ВВв.

Про проведення заходів до 28-ї річниці трагедії на ЧАЕС доповів присутнім голова районної ГО «Союз -  Чорнобиль України» Войнаровський В.О., який зазначив, що  заходи відбудуться 25 квітня 2014 року у районному будинку культури, де учасникам ліквідації аварії на ЧАЕС буде  вручено Подяки та Почесні грамоти райдержадміністрації та районної ради.

Також було запропоновано відкрити у м. Липовець  пам’ятний знак учасникам ліквідації на ЧАЕС.

Другим та не менш актуальним питанням на сьогоднішній день є підготовка до відзначення 69-ї річниці Перемоги у ВВв.

В ході засідання голова районної організації ветеранів війни, праці та ЗСУ Грушко М.Т. визначив низку завдань.

Основними з них були: відновлення пам’ятників, меморіалів, інших пам’ятних споруд і місць,кладовищ, братських могил і окремих поховань, організація їх збереження у належному стані; надання матеріальної допомоги ветеранам війни; виготовлення вітальних листівок до Дня Перемоги; відвідування та вручення ветеранам війни продовольчих пайків та медичних пакетів.

Травень 2019