Громадська рада при Липовецькій РДА

11 лютого у залі засідань Липовецької райдержадміністрації відбулись установчі збори громадської ради та перше засідання відповідно до Постанови КМУ від 3 листопада 2010 року № 996 "Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики" та рішення громадської колегії при районній державній адміністрації №1 від 26 січня 2011 року "Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики", яким затверджено ініціативну групу з підготовки та проведення установчих зборів для обрання громадської ради при райдержадміністрації на 2011 - 2013 роки.
     Голова ініціативної групи, начальник відділу з питань внутрішньої політики, у справах з ЗМІ та зв'язків з громадськістю апарату райдержадміністрації Ярослав Ямпільський ознайомив присутніх з результатами проведеної підготовчої роботи до установчих зборів громадської ради. Під його головуванням було обрано 9 членів громадської ради при райдержадміністрації у такому складі:

- Порчинська Галина Михайлівна - голова громадської організації «Екологія та соціальний захист»,
- Чубатюк Галина Василівна - голова районної спілки Червоного хреста,
- Рибак Микола Васильович - заст.. голови районної правозахисної групи Подільського центру прав людини,
- Довгий Дмитро Петорович - представник молодіжної громадської організації «Перша ластівка»,
- Мельник Анатолій Васильович - голова Липовецької міської організації риболовів - любителів,
- Козубенко Петро Іванович - голова районної спілки інвалідів,
- Марківський Віктор Іванович - голова районної організації ветеранів війни, праці та збройних сил України,
- Сазанський Микола Матвійович - голова районної організації спілки ветеранів внутрішніх справ,
- Яцунський Олег Васильович - представник спілки журналістів України.

Після установчих зборів було проведено перше засідання громадської ради при Липовецькій РДА, на якому представниками інститутів громадського суспільства було затверджено оновлений склад громадської ради, прийнято «Положення», обрано голову, заступника та секретаря.

Image

Головою громадської ради при Липовецькій РДА обрано Довгого Дмитра Петровича, заступником - Чубатюк Галину Василівну, секретарем (з правами другого заступника) - Порчинську Галину Миколаївну.
Наступне засідання громадської ради відбудеться 18 лютого, у п'ятницю, об 10.00 год.

Березень 2019