Підготовка до 25-ї річниці незалежності України обговорили на спільному засіданні Ради старійшин та Громадської роади при райдержадміністрації

Сьогодні, 09 серпня, в залі засідань райдержадміністрації відбулося спільне засідання Громадської ради та Ради старійшин при голові райдержадміністрації.

У засіданні взяли участь  голова райдержадміністрації Іван Демихін, голова районної ради Юрій Науменко, члени громадської ради та ради старійшин.

Відкрив засідання голова райдержадміністрації Іван Демихін. Керівник озвучив порядок денний, відповідно до якого на розгляд виносились наступні питання:

-  Про підготовку до відзначення на Липовеччині 25-ї річниці Незалежності України;

-  Про нагородження почесною відзнакою «За заслуги перед Липовеччиною»;

-  Про затвердження кандидатур кращих працівників району для занесення на стенд РДА «Гордість Липовецького краю».

В ході обговорення плану проведення урочистостей з нагоди 25-ї річниці Незалежності України, члени громадської ради та ради старійшин внесли свої пропозиції щодо відзначення державного свята, а саме: відзначити демобілізованих учасників АТО; вшанувати пам'ять загиблих земляків; виготовити буклет про Липовецький район, включити до районних заходів проведення шахового турніру; висвітлити інформаційні матеріали до Дня незалежності України у районній газеті «Липовецькі вісті» та ін.

Також прийнято рішення нагородити почесною відзнакою «За заслуги перед Липовеччиною» загиблого у зоні проведення АТО Грабчака Олега Вікторовича (посмертно).

Підвів підсумки засідання Іван Демихін, зазначивши, що 16 серпня 2016 року заплановано проведення чергового організаційного комітету, де будуть враховані усі пропозиції сьогоднішнього засідання.

Травень 2019