Виїзний прийом до с. Вахнівка

30 листопада відбувся виїзний прийом громадян у с. Вахнівка, який проводив заступник голови райдержадміністрації Олег Фурманюк.

У ході виїзного прийому було здійснено робочий візит до будинку культури, бібліотеки, школи, дошкільного навчального закладу та закладу для реабілітації громадян пенсійного віку.

Паралельно було здійснено виїзд, враховуючи численні звернення жительки с. Вахнівка, до гр.П. При особистій зустрічі заявниці надано допомогу з питань оформлення земельної ділянки.

За результатами розгляду порушених питань заступник голови районної державної адміністрації доручив керівникам окремих відділів райдержадміністрації опрацювати озвучені звернення та вжити заходів для їх вирішення. Відтак наголосив: розв’язання кожної проблемної ситуації має перебувати на особливому контролі.