Відбувся особистий прийом громадян

Сьогодні, 20 жовтня, у райдержадміністрації, за участю Ткачука М.Ф. – директора департаменту екології та природних ресурсів облдержадміністрації, куратора Липовецького району, Нижник-Оскольського С.В. - координатора проекту «Впровадження поліцейської діяльності, орієнтованої на громаду у Вінницькій області», Дмитрів ОВ. - першого заступника голови райдержадміністрації, Лукова І.О. – начальника сектору Липовецької поліції, Кобзар А.І. - завідувача юридичного сектору, Чекурди Н.М. - головного спеціаліста з питань звернень громадян, відбувся особистий прийом громадян.

На особистий прийом прийшли троє громадян з питаннями щодо неправомірних дій сусідів, ремонту спортзалу у профтехучилищі та перешкод з боку депутатів сільської ради у використанні водного об’єкту.

В ході прийому було обговорено ряд значущих проблем, а саме: комунікації з громадськістю району, діяльності УГГ, загострення конфліктної ситуації у с. Журава.

За результатами розгляду порушених питань керівникам окремих служб району доручено опрацювати озвучені звернення та вжити заходів для їх вирішення. Відтак, учасниками особистого прийому було наголошено, що розв’язання кожної проблемної ситуації має перебувати на особливому контролі.

Червень 2019