Виїзний прийом громадян у с. Біла

17 червня 2016 року заступник голови районної державної адміністрації Олег Фурманюк провів черговий виїзний прийом громадян у с. Біла.

Зі зверненнями до заступника голови райдержадміністрації  звернулось 5 мешканців району.

Порушені на прийомі питання стосувалися переважно питань соціального захисту: виділення матеріальної допомоги, нарахування субсидії на електроенергію та тверде паливо, піднімалось питання безперебійного руху рейсового автобуса та забезпечення медичним працівником.

Сільський голова Нікітчук А.В. повідомила про те, що здійснюється водопроведення по даному населеному пункту за рахунок коштів сільської ради, спонсорської допомоги та жителів громади.

В рамках виїзного прийому громадян також здійснено візити до місцевих ФАПу, клубу та школи.

За результатами розгляду порушених громадянами питань, заступник голови райдержадміністрації Олег Фурманюк доручив керівникам відповідних структурних підрозділів опрацювати озвучені питання та шляхи їх вирішення. Відтак наголосив на необхідності безумовного контролю за перебігом розв’язання кожного проблемного питання.