Засідання "Громадської ради"

25 червня 2011 року в  райдержадміністрації відбулося засідання «Громадської ради»,

на якому були присутні голова райдержадміністрації Грищук А.В., голова районної ради  Науменко Ю.М.,  перший заступник голови РДА Кропивницький  С.С., начальник відділу з питань внутрішньої політики та зв'язків із ЗМІ і громадськістю апарату райдержадміністрації Ямпільський Я.В., представники громадських інститутів та ЗМІ, а також запрошені: міський голова м. Липовця Майданюк М.І., сільський голова с. Приборівки Рябоконь І.М., сільський голова с. Вахнівки Нагорна Г.Ф., директор ТОВ «Липовецький цегельний завод» Осадчий О.Г., директор МПВМ «Гірник РЕМО ЛТД» Єрмаков Ю.В., приватний підприємець Корнійчук В.О., начальник відділу оподаткування фізичних осіб Іллінецької МДПІ Безносюк В.Л., заступник начальника відділу земельних ресурсів в Липовецькому районі Бабич В.В.. Основними питаннями, які виносились на розгляд «Громадської ради» були:

1. Погодження надання гірничого відводу та відведення земельної ділянки площею 7 га. Малому проектно-виробничому підприємству      «Гірник РЕМО ЛТД» з метою видобування корисних копалин Приборівського родовища пісків на території Приборівської сілької ради Липовецького району.

2. Погодження щодо оренди земельної ділянки площею 1,1645 га. ТОВ «Липовецький цегельний завод» з метою видобування корисних копалин - глини на території Липовецької міської  ради.

3. Погодження щодо оренди земельної ділянки площею 5 га. приватному підприємцю Корнійчуку В.О. з метою видобування корисних копалин Журавського родовища пісків на території Вахнівської сілької ради Липовецького району.

Вирішили погодити оренду земельних ділянок з метою видобування корисних копалин.

Голова РДА

Голова Липовецької районної державної адміністрації