Про створення територіального підрозділу Центру надання адміністративних послуг при Липовецькій районній державній адміністрації

Від  “30”  квітня   2015 р.                                              № 122

Відповідно до Закону України «Про місцеві державні адміністрації», Закону України  «Про адміністративні послуги» від 06 вересня 2012 року      № 5203-VІ, з метою впорядкування та поліпшення якості надання                адміністративних послуг, створення сприятливих умов для реалізації          фізичним та юридичним особам їх конституційних прав, свобод і законних інтересів в Липовецькому районі:

1. Створити територіальний підрозділ Центру надання                        адміністративних послуг при Липовецькій райдержадміністрації при     управлінні праці та соціального захисту населення Липовецької                  райдержадміністрації.

2. Керівником територіального підрозділу Центру надання                  адміністративних послуг при Липовецькій райдержадміністрації призначити               начальника управління праці та соціального захисту населення Липовецької райдержадміністрації  БИЧКОВУ Валентину Валентинівну.

3. Територіальному підрозділу Центру надання адміністративних послуг при Липовецькій райдержадміністрації (Бичкова В.В) у своїй діяльності     керуватись  Положенням про Центр надання адміністративних послуг при Липовецькій райдержадміністрації та Регламентом Центру надання            адміністративних послуг при Липовецькій райдержадміністрації.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови райдержадміністрації Дмитрів О.В.

Голова районної державної

адміністрації                                                            І. ДЕМИХІН

Голова РДА

Голова Липовецької районної державної адміністрації