Чергове засідання Громадської ради при Липовецькій райдержадміністрації

8 жовтня у райдержадміністрації відбулося чергове засідання Громадської ради при Липовецькій райдержадміністрації, у якому взяв участь голова райдержадміністрації Іван Демихін.

Згідно порядку денного на розгляд виносились наступні питання:

Про підсумки діяльності господарського комплексу району за 9 місяців 2014 року, про що поінформував членів громадської ради голова райдержадміністрації І.П. Демихін, та про позачергові вибори депутатів України – голова громадської ради М.Т. Грушко.

Під час засідання голова райдержадміністрації довів присутнім стан виконання бюджету району, про впровадження заходів з енергозбереження, про стан готовності комунальних закладів ЦПМСД, закладів освіти до початку опалювального сезону та переведення їх на альтернативні види палива.

Особливу увагу керівник району звернув на допомогу частинам та бійцям, які беруть участь в АТО, зокрема про накопичення коштів на благодійних рахунках для підтримки батальйону «Вінниця», яку надають підприємства, організації, місцеві громади, установи, громадяни.

Також піднімались питання оцінки членами Громадської ради діяльності громадських формувань «Народна самооборона», «Гром».

Щодо проведення позачергових виборів депутатів України, які відбудуться незабаром, голова Громадської ради Микола Грушко закликав усіх дотримуватись чинного законодавства та не піддаватись на «підкуп», який активно пропонують представники тих чи інших кандидатів у депутати, як правило, лише у передвиборчий період, під час агітації.

Голова РДА

Голова Липовецької районної державної адміністрації