«Завдання Парламенту - ухвалити закон, який би гарантував стабільний і безперешкодний розвиток української мови як державної», - Андрій Парубій

Україна вітає принципову та послідовну підтримку країн-союзників по антипутінській коаліції. Про це заявив Голова Верховної Ради України Андрій Парубій, відкриваючи ранкове пленарне засідання у середу, 13 березня.

«Європарламент ухвалив Резолюцію про позбавлення Росії статусу стратегічного партнера ЄС.  Україна вітає це рішення», - сказав А.Парубій. Політик повідомив, що «Європарламент у своєму рішенні висловився чітко і однозначно: санкції мають бути продовжені, зазначено загрози, які несе російська дезінформація та проект “Північний потік-2”, засуджуються фінансові операції з відмивання російських грошей, та ще раз засуджується російська агресія, зокрема, у Чорному та Азовському морях».

«Україна вітає це рішення, адже путінська Росія є країною-агресором і не може бути стратегічним партнером вільної та чесної Європи», - підкреслив А.Парубій.

Також Голова Верховної Ради України зазначив, що і Палата представників Конгресу США схвалила проект закону про невизнання анексії та окупації Криму Російською Федерацією, її контроль над повітряним простором та територіальними водами півострова. «Таким чином, наші американські союзники на законодавчому рівні закріпили невизнання анексії Криму», - додав політик.

«Високо цінуємо принципову та послідовну підтримку союзників України по антипутінській коаліції. Разом - сильні! Разом - переможемо!» - наголосив Голова Верховної Ради України Андрій Парубій.

Березень 2019