Міжрайонний турнір з рукопашного бою присвячений пам’яті загиблих воїнів Липовеччини

15 жовтня, в суботу, у Липовці пройшов міжрайонний турнір з рукопашного бою, присвячений пам’яті загиблих воїнів Липовеччини - "Герої не вмирають!". До Липовця з’їхалися одні з кращих спортсменів своїх спортивних клубів у Вінницькій області. На змаганнях були присутні батьки та рідні загиблих хлопців, представники влади та духовенства району. В приміщенні спортивної зали Липовецької ДЮСШ була організована виставка нагород наших Героїв та експонатів привезених із зони АТО.

На відкритті змагань виступили заступник голови райдержадміністрації Олег Фурманюк, заступник голови районної ради Руслан Танасюк, міський голова Микола Грушко, голова спілки учасників АТО Липовецького району Юрій Яремчук та головний суддя змагань - Василь Авраменко.

У результаті змагань найбільше нагород вибороли представники СМДО «Оріон» Липовецького району, СК «КРАБ»  смт. Крижопіль та Погребищанської православної військово – патріотичої парашутно-десантної школи в честь цесаревича Олексія.

Усіх призерів турніру привітали та вручили нагороди міський голова Микола Грушко, голова спілки учасників АТО Липовецького районуЮрій Яремчук, учасники антитерористичної операції Михайло Бугера та Петро Борима. Подарунки від райдержадміністрації та районної ради вручив головний спеціаліст з питань фізичної культури та спорту Ігор Ревацький.

Організатори та спонсори наших змагань подбали про те, щоб кожен учасник поїхав додому із пам’ятним подарунком. Липовецька міська рада придбала медалі та іменні годинники кращим бійцям змагань. Переможці у своїх вагових категоріях отримали індивідуальні кубки, надані спілкою учасників АТО Липовецького району, подарунки для срібних і бронзових призерів були закуплені коштом Липовецької райдержадміністрації та спонсороми турніру піцерією: "Gusto Italiano" і ФОП Чубатюк. Смачним обідом гостей та суддів пригощав Ресторан-клуб "Серце Міста".